Jump to content

Pigtail


Edison
 Share

Recommended Posts

Přijde to střev NTB. Na délku opravdu kašlu, ale po půl obvodu to být musí a delší, než stávající propojky od karty k ANT to určitě nebude. 70 cm by mělo být OK. Chcu udělat vývod pro EXT ANT na WiFi. ;-) Jinak problém není ani tak to SMAčko, jako ten druhej minicamprdlík...

[upravil dne 16.6.2012 22:12 od Edison]

Link to comment
Share on other sites

Nj.. naletovat... To nějak není zrovinka optimální pro tyhle ferq... Lis je pepčejší. Ale zkusit se to dá... Hlavně bych to měl akurát... :-) Jsem si koupil 10 dBi ANT na WiFi, tak to bude určo lepčí, než to, co je v NTB. :-) Mám tu i USB WiFi, taky s SMA, tak se dá použít i to. Ale to víš.. nechce se mi obsazovat USB. Už teď jsem jedno prakticky zabil BT. Bohužel jsem musel, ptz některá technologická zařízení, který používáme a jsou na BT se standardníma v NTB komunikujou dost neradi. Zřejmě je to ovladačema. Tak dodavatel k těm svým krabičkám dodává i USB BT se kterými maj funkčnost ověřenou.

Link to comment
Share on other sites

Mno.. kapku se ve VF vyznám... a letování přináší spíše problémy. Ani ne tak kvůlivá pevnosti či vlastních úbytků, to je letování lepší. Ale větší problémy nastávaj s dodržením impedancí a VF vlastností. Lisování zajistí spíše lepší vlastnosti ohledně stínění, homogenitu spojů a tak.

Jinak jsem to otevřel (a zase složil a zdá se, že i správně, když sem z toho píšu) a 40 cm by mělo stačit. Zlikviduju obligátní očko na zámek a tam přijde to SMA. To bude paráda!!! :-) Budu moci připojit jakoukoli ANT... Ještě kouknu po nějaký širší směrovce. Aspoň 16 dBi, aby byla rezerva na 3m kabelu od ní k NTB. ;-)

Jen doplním, vnější konektor RP-SMA female, jestli to z obr. není zcela jasné.

Ale jinak dobrej nápad... kouknu, jestli nemáme v práci nějaký stroj na ND...

[upravil dne 17.6.2012 21:58 od Edison]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...