Jump to content

Pigtail

Edison
 Share

Recommended Posts

Přijde to střev NTB. Na délku opravdu kašlu, ale po půl obvodu to být musí a delší, než stávající propojky od karty k ANT to určitě nebude. 70 cm by mělo být OK. Chcu udělat vývod pro EXT ANT na WiFi. ;-) Jinak problém není ani tak to SMAčko, jako ten druhej minicamprdlík...

[upravil dne 16.6.2012 22:12 od Edison]

Nj.. naletovat... To nějak není zrovinka optimální pro tyhle ferq... Lis je pepčejší. Ale zkusit se to dá... Hlavně bych to měl akurát... :-) Jsem si koupil 10 dBi ANT na WiFi, tak to bude určo lepčí, než to, co je v NTB. :-) Mám tu i USB WiFi, taky s SMA, tak se dá použít i to. Ale to víš.. nechce se mi obsazovat USB. Už teď jsem jedno prakticky zabil BT. Bohužel jsem musel, ptz některá technologická zařízení, který používáme a jsou na BT se standardníma v NTB komunikujou dost neradi. Zřejmě je to ovladačema. Tak dodavatel k těm svým krabičkám dodává i USB BT se kterými maj funkčnost ověřenou.

Mno.. kapku se ve VF vyznám... a letování přináší spíše problémy. Ani ne tak kvůlivá pevnosti či vlastních úbytků, to je letování lepší. Ale větší problémy nastávaj s dodržením impedancí a VF vlastností. Lisování zajistí spíše lepší vlastnosti ohledně stínění, homogenitu spojů a tak.

Jinak jsem to otevřel (a zase složil a zdá se, že i správně, když sem z toho píšu) a 40 cm by mělo stačit. Zlikviduju obligátní očko na zámek a tam přijde to SMA. To bude paráda!!! :-) Budu moci připojit jakoukoli ANT... Ještě kouknu po nějaký širší směrovce. Aspoň 16 dBi, aby byla rezerva na 3m kabelu od ní k NTB. ;-)

Jen doplním, vnější konektor RP-SMA female, jestli to z obr. není zcela jasné.

Ale jinak dobrej nápad... kouknu, jestli nemáme v práci nějaký stroj na ND...

[upravil dne 17.6.2012 21:58 od Edison]