Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přišel sem o auto


groovred

Recommended Posts

Tak jsem dnes prisel o auto, pani se mi podivala do auta bohužel ale jeji autem. Jel sem po hlavni a pani z vedlejsi me udajne nevidela naprala to do mne v plny rychlosti bez jakehokoliv brzdeni. Auto ma zboreny komplet pravy predni dvere,spodek auta poloos,predni naraznik blatnik atd. Pegina svoj posledni ukol zachranit posadku splnila dokonale,strelili vsechny airbagy samozrejmě krom ridičoveho bočniho, pasy me přitahli do sedadla. Mam akorat narazenou pater,ale nic vaznyho nastesti.Odvezl sem ji do Peugeotu, vyjadrili se ze asi to byla jeji posledni cesta...:fnuk pani je pojistena v Directu, nemate nekdo skusenosti s plnenim tyhle pojištovny?

[upravil dne 8/1/13 06:57 PM od groovred]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak již psali ostatní, hlavně že to odnesly plechy a jste v pořádku. Věřím, že to je nepříjemná záležitost, protože díky nepozornosti dotyčné máš teď ty problémy a ještě budeš mít asi s vyřizováním. Nejvíce mě na tom trápí ta nespravedlnost, ty si jedeš opatrně a stejně ti to je k ničemu, když někdo jede jako prase :bojim. Drž se chlape!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neda.

S pojistovnou ne.

S pani ano.

Hovadina na n-tou. Samozřejmě že dá, a samozřejmě že s pojišťovnou - paní, pokud není blbá, tě s jakýmkoliv požadavkem nad rámec zcela po právu pošle do pr...

Zazil jsem to temer na vlastni kuzi.Ale povedlo se to vymyslet jinak.

A taky jsem to nekolikrat resil......

Zalezi jaka pojistka je na jake strane.

Ale asi si priste klepnu pres prsty nez sem neco napsat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky všem za podporu, fotky pridam hned jak budu mit moznost. Pani jela Hyundai-em Tucson. Jinak pojištovna asi nic moc, kdyz sem tam dnes volal tak mi oznamily ze skodne udalosti se hlasi pouze ve všednych dnech,to sem teda čumel. Auta mi je lito mel jsem ho jen chvili ale uz mi prirostlo k srdci...Naštesti vedle mě nikdo nesedel, bylo by to asi horši,nechci si to ani představit. Jinak v križovatce zrovna stali i policisti,všechno videli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavně že jsi celej,ale nasere to když člověk má auto v cajku!dá se bránit,nebudeš s tím souhlasit a budeš se s nima soudit,nebo tvoje pojištovna Ti vyplatí totálku a bude se soudit s directem!ohledně plnění,že pojistovny ojebávají a berou amortizaci,tak i ústavní soud nebo kde se to probíralo a pojištovny musí platit vše bez amortizace když nebudou platit soud Ti dá zapravdu,tímhle nálezem se řídí,proč by ti neměli zaplatit nový díly i když je auto starý 10let,at si to vytáhnou z viníka ty za to nemůžeš že tě najebal....

[upravil dne 16/6/12 19:40 od Charlie 1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Zazil jsem to temer na vlastni kuzi.Ale povedlo se to vymyslet jinak.

A taky jsem to nekolikrat resil......

Zalezi jaka pojistka je na jake strane.

....

Ano, také jsem párkrát zažil, že to někdo zkusil a viník ze strachu radši zaplatil. Ano, zažil jsem i známého právníka, který to takhle viníkovi napsal a viník zaplatil. Když jsem mu řekl, že já bych jej poslal do háje, jen pokrčil rameny a řekl - jenže ty nejsi blbej a víš to, většina lidí blbá je, tak stojí za to to zkusit, vždyť je to jen jeden dopis. Co dodat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...