Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

setrvačník


zanulinek

Recommended Posts

no to nevím, ale podle servisáka cena za jednohmotu je cca 15800kč, takže pokud by mě proplatili těch 10tis. tak by se to vyplatila, ale problém je v tom, že pokud ani ti šoupnou vyšší částku a ty to opravit nebudeš chtít že je to moc a nebo ti to neuznají, tak musíš uhradit ten návrh na cenu opravy. a to nevím kolik je. Já bych nejprve potřebovala znát cenu a jestli mě to uznaj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spojka je vpořádku, ale servisák říkal, že to bude setrvák.

Abych to shrnula: po nastartování ikdyž auto stojí tak lehounce vkuse popískává i při jízdě, když motor vypnu, tak písknutí je o dost hlasitější a takové kovové. Navíc když jsem otevřela kapotu tak ten zvuk jde z pravé strany tedy, když stojím čelem k auto. Co by to tak jiného mohlo být, když se tu hlavně řeší to popískávání že je to od setrváku. kdyby to šlo aspon nějak udělat aby to tak nepískalo, tak to neřeším, ale to auto máme koupené 3měs. a docela mě to vadí, když přijediu před barak a mám nově koupene auto ikdyž jete, že to dělá. Při koupi to nedělalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem narazila na jedno video a to samé dělá i mě http://ulozto.sk/xUSTxMz/07042012038-mp4?do=downloadDialog-freeDownloadForm-submit a je to taky peugeot 307 sw. Tak může to být ten setrvák nebo ne? Servisák říkal, že by musel auto hodit na zvedák, aby to věděl jistě, ale ted má toho moc, ale našla jsem jiného, co mám ho blíž, tak bych k němu asi příští týden zajel,abych věděla. jeden pak za 14dní na dovču, tak at vím co s tím je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano je to velmi pravděpodobně setrvačník. S uvedeným projevem se dá najet desítky tisíc km pokud to není opravdu nepříjemně hlasité nevrtal bych do toho, protože výsledek může být brzy stejný.

Zárukou je pouze jednohmota, ktero bych s ohledem na komfort nedoporučil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no práveže dle diskuzi jsem si myslela, že to bude ten setrvák, protože u P 307 je hodně kazovej a když jsem narazila na tohle video tak jsem zjistila, že mě to dělá úplně stejnej zvuk. Servisák říkal že to muže něco být a nebo ten setrvák, ale musel by dát auto na zvedák, ale měl tam moc aut tak ho tam hodit nemohl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale píšeš o několik příspěvků výše: \"....Navíc když jsem otevřela kapotu tak ten zvuk jde z pravé strany tedy, když stojím čelem k auto. ...\" tak teď nevím jeslti to jde z toho levýho prava nebo pravýho prava.... :D

Jeslti je to nějaká z kladek příslušenství ( to vlevo, na videu ) lze vyzkoušet za 5 minut sundání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

ahojky, potřebuji od vás radu. mám pojištění carlife a potřebuji pro pojištovnu napsat podrobný popis o jakou závadu na autě se jedná a o odhad ceny opravy. Mám na autě špatný setrvačník a v bazaru mě řekly, že at si napíši a servisák mě potvrdí doklad o prohlídce a popisu závady,... a že pojištovna by mě mohla něco proplatit. Auto mám už u servisáka a zítra mě setrvačník i se spojkou bude měnit. Dávám tam jednohmotu se spojkou a cena s prací mě vyjde na cca max. do 8tis., ale do toho formuláře bych napsala 10tis., ale nevím jak to napsat aby to bylo správně. Můžete mě poradit, jak by jste to napsaly vy?? Jedná se o peugeot 307 sw.Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepsal bych tam nic ... nechal bych si od Servisu kam to vezeš udělat písemnou nabídku. Když jí udělá v koncovejch cenách Kelly tak nikdo nemůže nic říct a cena bude jistě vyšší.

A smaž si ty 2 příspěvky v tom dalším založeném vlákně !

[upravil dne 16/8/12 09:54 od koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, díval jsem se na to video. Tenhle zvuk bych já osobně vůbec neřešil, nech to vyzrát. :-) Jak už jsem psal u jiného tématu, nemáte někdo zkušenosti s obchodem www.mroauto.cz? Taky budu měnít spojku se setrvákem a zvažuji, že to tam koupím, ty ceny jsou více, než dobré.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...