Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

uprava převodovky


Hhans

Recommended Posts

Zdravím pánové...scháním někoho kdo mi poradí jak upravit převodovku na závody do vrchu...popřipadě na někoho kontak...je mi to jasné že se musí spřevodovat,ale chtěl bych se s někým o tom pobavit co to děla cena atd atd díky za odpovědi... PS: Mám GT kdyby někdo chtěl jenom vědět:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

netuším co tam mášn za převodovku. staré převodovky tzpu BE se dali kombinovat dohromady. různé stálé převody a kolečka. výsledek je celkem zajímavý mam takhle poskládanou převodovku a pro sport úplně super. tobě by asi stačil jen jinej stálej převod na kopce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo lenže z TU motoru (1.1-1,6 8V) tam prevodovku neda :)

najlepšie je ozistiť si aku tam máš prevodovku pak pozrieť ake maš prevody (pomer prevodovy a staly prevod) a pak popozerať ktore auta s rovnakym typom prevodovoky maju ake prevody a podla toho poskladať :) vykašlať sa ako tak na maximalku ked ideš vrchy stači tych 130-160 ale halvne aby si dal stovku za co nejmene :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

jo to jo převodovky sehnat problém by nebyl, jen nejsem moc manuálně zručnej abych si to poskládal potažmo abych poznal co je zapotřebí vyměnit jaké jsou opotřebené synchrony a podobně. proto bych byl raději kdyby mi to někdo poskládal popřípadě vyměnil vadné díly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...