Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

hlásí nepřipoutání


zidd

Recommended Posts

Zdravím!:papa

Snad to tu nikde není, ale nenašel jsem to..:) deska při ježdění mi Ropák začal hlásit, že spolujezdec není připoutaný i když evidentně byl! myslím, že je to chybu v kontaktu, ale nejsem si jist!

Když jsme pás domáčkl tak zase stich a při pohybu pasažéra opět začalo hlásit, že není připoután! Co s tím?:myslim

Děkuji!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Dia a vypnúť.Je to docela zbytočnosť.

To bych tak docela netvrdil....:bojim

Nie pásy,ale signalizácia pásov.Keď nasadnú zahlásim pripútať,až potom štartujem.Pokial sa nezapnú všetci-čakám.

Takže nejaké pípanie pásov je pre mňa zbytočnosť...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyskočí i hláška, že pasažér není připoután!

P.S. rozhodně tu hlášku i to pípání chci!:) znám se a jsem rád že mi to nadává abych se připoutal!..:)

P.P.S kvůli těm konektorům musím nějak sundavat sesli? ono tam moc místa není..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyskočí i hláška, že pasažér není připoután!

P.S. rozhodně tu hlášku i to pípání chci!:) znám se a jsem rád že mi to nadává abych se připoutal!..:)

P.P.S kvůli těm konektorům musím nějak sundavat sesli? ono tam moc místa není..:)

Taky jsem za to rád. Dřív jsem docela zapomínal (čti kašlal) na pásy, ale teď se mi to stát nemůže. A kdyby nic jinýho tak tak to i ušetří na pokutách...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle mě je to zbytečný elektrický okruh, má stejnou vypovídací hodnotu jako informace,že kočička se nemá sušit v mikrovlnce:), normální člověk si po usednutí za volant zapne pás...

nemůžu říct, že bych měl problémy s autama, ale často vzpomínám na starou 205ku 1.8 Diesel,která neměla žádnou zbytečnou elektriku, tím pádem na ní všechno fungovalo, člověk se nemusel zabývat zbytečnýma kontrolkama--nakonec i tento link by nevznikl, nebýt této zbytečnosti :myslim

[upravil dne 16/6/12 06:54 od ozzy56]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsme pás domáčkl tak zase stich a při pohybu pasažéra opět začalo hlásit, že není připoután! Co s tím?:myslim

Děkuji!

Podla toho co pises by som to videl na problem spinaca v zapinani pasu ked pri dotlaceni to stichlo ,keby to bol konektor pod sedackou tak to domacknutim pasu nestichne.

[upravil dne 16/6/12 08:28 od pito.za]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to naopak velmi vítám, protože vozím kašpary co se standardně nepoutají. Takhle s nimi nemusím diskutovat o tom jeslti jo nebo ne ;) u mě samotného je to jedno já se poutám i na 50m.

Jesem rád že se mě někdo zastal! já se díky tomu začal poutat i na úseky na který jsem se předtím nikdy nepoutal!..:)

P.S. Ozzy co ty víš kolika lidem tadle zbytěčnost zachránila život jenom proto že tě o v tom autě sralo a nakonec se připoutal před křižovatkou???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...