Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Záměna brzdových válců


Daník

Recommended Posts

ahoj, taky mam na cabriu ucinost brzd na nic, mozna je to i 17tkama kolama tak sem dal kotouce 280 a trmeny brembo 4 pist.. nic mene to neni o nic moc lepsi, jednak sou ty kotouce na krivo stocene a desticky se nedostanou celou plochou na kotouc, jen tak do pulky (od poloviny kotouc narezlej) a kdyz seslapnu brzdy, skripou jak kdyby nevim co.. takze mam ted v planu dat tam brzdovou pumpu z gti a kotouce nechat stocit (nez nasetrim na nove) a snad to konecne bude brzdit, v planu je i zadni kotoucovka ta by mela taky pomoct...

z brzdeni sem nestastnej jak pises ty neudela to smyk ani kdyz dupnu na brzdu do totalu,, brzdovej pedal zabere hodne dole a je takovej gumovej, nez to zabrzdi dost to trva, jak kdyby neodvzdusneny. to skripani si myslim ze je zpusobeny prave krivejma kotoucema jak se desticka snazi dostat na kotouc

kdyby napadalo nekoho co by pomohlo (krome silnejsi pumpy) poradte prosim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

266 mm kotouče a 14\" kola jsou tak tak, tedy myslím alu a závaží (je tam hodně málo místa).

Jacobsoon: Skřípe ti to i u levého kola, ale to není vidět na vnitřní destičku, zda doléhá na kotouč. Ale než budeš dávat pumpu, pohraj si s těmi brzdami, protože brzdění půlky destičky ... :bojim Ale jak jsme se bavili, myslím si, že původní pumpa neutlačí Bremba ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zvlastni to je, budu se modlit at je to tim ze sou spatne stocene, spatne stocene jsou stopro protoze mi zacal cukat pri dobrzdovani volant....

prave, schanel sem je hlavne proto aby to brzdilo, ikdyz vypadaj pekne ( zatim jsem je teda jeste nezregeneroval) asi je dam znovu do cerne, nenapada me jakou jinou barvu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

266 mm musí jít na 14 i kdyby coby ta 306 co z ní mám ten brzdový válec měla 14 plechy takže asi problém nebude ale uvidíme. Jinak je to naprd když to tak málo brzdí hold bude nutná investice do kvalitnějších kotoučů a destiček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já zkoušel s se známým mechošem vyměnit brzd. válec na mojí 405ce...byl to brzd. válec ATE a origo byl Bendix....no při pokusu to odvzdušnit vždy když se sešlápl pedál na podlahu tak brzd. válec cvaknul (zvuk kov na kov)...a to byl ten ATE o něco delší...takže jsme museli dát zpět Bendix.....ATE byl na mojí bývalé 405ce a tam fungoval bezvadně...no na dvoulitru byl problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...