Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chcete tisknout za 3 haléře?


ozzy1

Recommended Posts

Ten článek je asi celkem OK i když hodně obecný. Chybí mi tam jedna zásadní věc. Originální inkoust obykle tiskne na většinu běžných papírů bez zásadního rozpíjení a změny barvy. Nicméně čím horší je použitý inkoust (za účelem šetření) tím horší má výsledky s levným papírem. Bežné papíry prodávané v HPM za 60,- mají víc lepidla než vlastní papírové hmoty a tak jo to katastrofa. S tím si obvykle solidní tiskárny ( Canon... ) poradí, ale s Origo inkoustem... Pokud se naopak použije kvalitní papír ( tím nemyslím příliš drahý ale vybraný slušný papír do kopirky ) tak jsou výsledky i s neorigo inkoustem přijatelné.

Každopádně je pravdou, že s ohledem na cenu není potřeba příliš řešit životnost tiskárny. Na druhou stranu nevím k čemu by mi inkoustovka byla. Měl jsem jí řadu let a vlastně k ničemu. Mám černobílý laser, když chci fotky udělám si fotoknihu a nic víc nepotřebuju. Toner měním 1x za 5 let a ještě ho koupím na Aukru do 500,- :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepamatuji si název té firmy, ale v Praze jsem viděl reklamu na firmu, která to i přijede doplnit domů a platí se za doplněné ml... Cenově se mi to zdálo velmi dobré...

Případně pohledám, mám to snad zapsané...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MarcelOO samozrejme je to o servise, ja som zbytočne 2x cestoval do BB aby mi tam potom \"veľkodušne\" oznámili, že sa na to nevzťahuje záruka. Pritom HP mi už 2x v rámci záruky vymenili tlačiareň kus za kus bez problémov. Takže Canon ani nakreslenú.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde porovnávat tiskárnu s výměnými zásobníky inkoustu a tiskárnu kde je hlava součástí spotřebáku. Pokud tisknu pravidelně a chci tisknout levněji a kvalitnějí koupím 1. variantu, pokud tisknu velmi zřídka a kvalita je mi šumák koupím druhou.

Argument, že hlava stojí tolik jako celá tiskárna je zajímavý, ale v dnešní době kdy sada spotřebáku stojí podobně jako tiskárna, asi ztrácí smysl.

O tom, že by HP měnilo tiskárny kvůli zaschnuté hlavě kus za kus jsem zatím neslyšel ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...