Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problem s ABS


lukino99

Recommended Posts

zdravim , chcem sa opytat ci by mi vedel niekto poradit ... pred par mesiacmi mi zacalo svietit ABS a to tak , ze jeden den mi to svietilo druhy den uz nie a tak sa to nejako striedalo az v jeden den mi to zasvietilo a uz mi to svietilo natrvalo . bol som z tym na diagnostiku kde mi zistili , ze je vadny predny pravy snimac , tak som kupil novy , vymenil som ho za novy ale po nostartovany nijaka zmena . Stale ked nastartujem , tak mi napise ABS faulty system a pocas jazdy mi vkuse svieti kontrolka ABS .... cital som niekde na fore , ze sa tie snimace na vsetkych 4 kolesach daju premerat a vsetky by mali mat priblizne rovnaky odpor , docital som sa , ze najlepsie to je merat v RJ ABS .... vedel by mi niekto povedat , resp. zaslat nejaky obr. kde sa ta RJ - riadiaca jednotka nachadza ? dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja som dnes rozoberal prave aj lave koleso , premeral som odpor na obidvoch snimacoch , obidva su OK a aj kabelaz k snimacom je OK, obdive ukazuju cca 14V , tak ja uz neviem co tam moze byt zle . premeriaval som aj odpor aj prud a vsetko OK . Ako tie snimace vlastne pracuju ? Co vlastne snimaju ? mozno , ze problem je v tom co maju snimat , nevie niekto poradit ? je tam nejaky elektormagneticky kruzok alebo nieco take ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nie nemenil mi nikto lozisko ..... moze to suviest aj s brzdovymi kotucmi ? menil som kotuce aj dosticky na prednej naprave a na zadnej som este nemenil a ako som dnes na tu zadnu pozeral tak je uz dost opotrebovana , chcelo by to uz vymenu . Pokial viem tak tipek v servise mi povedal , ze v zadnych kotucoch su nalisovane nejake loziska , moze to mat s tym suvis ???? moze byt, ze ak vymenim obidva zadne kotuce ( s tym loziskom ) aj s dostickami, tak mi to ABS prestane svietit ? ale ked som bol na diagnostike , tak mi chybu vypisovala na predne koleso nie na zadne .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...