Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

PŘIHLAŠOVADLO PO NĚKOLIKA LETECH MÁ ZÁSADNÍ ROZDÍL OPROTI TĚM MINULÝM-POZNÁTE???-PŘEMA NECHCE NA SRAZ!!!


Recommended Posts

Neone, ale ty to píšeš tak, jako by všechny prachy šly do srazu. Vždyť těch investic do chodu klubu bylo opravdu hodně. Nebo myslíš, že ne?

A díky tomu, že klub, díky řádným členům a samo i díky spoustě partnerů - sponzorů má peněz poměrně dost, tak je potřeba je na něco použít - takže viz, co jsem už napsal :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pe.Trovi ale zřejmě nešlo \"jen\" o srazy

Ad přesrazováno: několik let byly trvale 4 srazy ročně a lidi jezdili. Až došlo k tomu, že \"pořadatelům\", kterých bylo jako šafránu, došly nápady a srazy nenabízely žádnou \"přidanou hodnotu\" - prostě se lidi sjeli, popili, projeli orienťák, popili a jeli domů - no a lidi na srazech začaly ubývat. K tomu ještě všude omílaná krize, čím dál hlubší kapsy, víc lidí bez práce - no a pořádat sraz pro 20 stále stejných tváří, to se může rentovat Scratchovi na chaloupce, ne však na klasickém srazu.

Byť jsem též několikrát přemýšlel jak moc je Pe.Trův nápad prospěšný, dospěl jsem asi stejně jako on k závěru, že vyzkoušet se to má (a když se aaspoň někdo chytne drápkem, pak to splnilo účel).

Přemo, Tvé rozhodnutí vypadá jako pevné - Tvá neúčast mně mrzí, ale lámat Tě mi nepřísluší.

jj, letos na silvestra jsme vic topili drevem, tak mam mensi spotrebu plynu :D. Ono se to ale i tak nerentuje :D, a o prachach to neni :)

jinak uvazuju stejne, zkusit se to ma :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A me teda vadi nejvic to, ze si myslim, ze to melo projit schvalenim radnymi cleny. A vubec bychom se tu o tom nebavili. Kdo by nehlasoval, jeho blbost....

Hmm a jsme u toho. V tomhle případě by se pak mělo ale řešit v \"referendu\" vše. Na to by pak nemuselo být vedení :roll:myslim

Protože, kdo určí, že tohle je na referendum a tohle ať si rozhodne vedení samo? :nevim

[upravil dne 13.6.12 13:23 od MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mimochodem , když ti jde o populismus: tento sraz bude stat klub peníze které jsem ušetřil za sveho vedeni resp za to že administruju jen s kurtem že mam celej eshop doma v byte 3+1 že shanim ja partnery že ja držím ruku nad tim aby tady byla řízená kom. inzerce z ktere jsou penize., že ja shanim pro klub nejnizsi mozne nakupy a naklady... , tyhle vsechny penize by na klubu nebyly .... tyhle penize JA ted utratim

tak a ted do mne!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MJ: protoze to je dost vysoka castka, asi tak

Prosim Kurta o lock, nevidim jediny prinos v tom, ze se tady pred srazem postekame.....................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A me teda vadi nejvic to, ze si myslim, ze to melo projit schvalenim radnymi cleny. A vubec bychom se tu o tom nebavili. Kdo by nehlasoval, jeho blbost....

A jak pisu po nekolikate, Pe.Tr, Schreek, MJ - fandim, at se to povede :)[/rquote]

Měl jsem strach něco napsat jelikož patřím mezi ty \"nováčky\". Jsem zde sice už skoro dva roky, ale zaplatil jsem až letos, což mě mrzí a nemám tak moc právo na rozumy. Nicméně si nejsem stále jistý zda je takovéto pořádání správné či nikoliv, ale to co napsal Scratch je možná pravda. I když potom by se taky mohlo stát že by řádní členové chtěli hlasovat o všem a vedení by bylo tím pádem k ničemu.

uuups nějak jsem tu citaci Scratche zapinkal... snad je to poznat

[upravil dne 13/6/12 12:28 od JJEENNDDAA]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja v tom vosi hnizdo nevidim , jenom furt nekdo poukazuje na neco do ceho nevidi.

Přemku věř že mě jde otebe jako kamarada a stim co je vyse jsem pocital a stim i dotoho sel , ja nic neskryvam nebojim se toho a moc bych si přal tě v kokoříně vidět ať si o tom myslíš cokoliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, vím, že to myslíte určitě dobře, o tom žádná, ale já si prostě myslím, že tudy cesta nevede a proto se Přemovi nedivím!

Pravdou je, že nováčků je z těch 205ti minimum, ale stejně princip je stejnej, jako když nejmenovaná strana vyhrála volby, když řikala, že zrušej poplatky a lidi jim to zblajzli.

Peněz je dostatek, tak se musej investovat, ano, to dává smysl (ale investoval bych je jinak - třeba nějakej majetek klubu (kužely, megafony, vlajky), nebo dárky řádům (ikdyž to je dle mě taky zbytečnost) nebo prostě když je nadbytek, tak se členství může zlevnit, nebo snížit marže e-shopu, aby bylo víc propagačních věcí s logem clubu mezi lidmi atp. atp.

Přesně proto tvrdím, že jsem dával peníze klubu, když je dle mě potřeboval, teď když je nepotřebuje, tak je dávat nemusim. Platit server, administraci, účetnictví, případně i klidně čas a práci vedení nemám problém, ale lidem, kteří pro klub nehnou ani prstem a třeba jenom remcaj, jak dělá ten a ten to a to špatně dotovat sraz?? Sorry, ale to ne!

PS.: nemám rád rozebírání a propírání takovejhle věcí veřejně, to doufám všichni věděj, protože to přínáší jenom zbytečný rozepře a flame a občas i blbej pohled na věc lidí, kteří nejsou ve fungování klubu tolik v obraze (nováčci, nárazoví návštěvníci), ale když si to Petře ještě takhle začal rozebírat veřejně (myslim důvod, proč Přema nejede), tak jsem si musel taky přisadit ....

SORRY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad Stibto, nezlob se, ale takhle uvažujou cikáni, že TEĎ neřeší, co bude zítra. Mě se třeba taky nelíbí rozhazování.

Od Tebe jsem dlouho nic necetl :) No, pekne dekuju tedy. Ja prece nepsal, ze neresim, co bude ZITRA ... Ale ze nebudu ted resit kdo dojede ci nedojede na PRISTI sraz a bla bla ... To je trosku rozdil.

[upravil dne 13/6/12 13:29 od Stibto]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mimochodem , když ti jde o populismus: tento sraz bude stat klub peníze které jsem ušetřil za sveho vedeni resp za to že administruju jen s kurtem že mam celej eshop doma v byte 3+1 že shanim ja partnery že ja držím ruku nad tim aby tady byla řízená kom. inzerce z ktere jsou penize., že ja shanim pro klub nejnizsi mozne nakupy a naklady... , tyhle vsechny penize by na klubu nebyly .... tyhle penize JA ted utratim

tak a ted do mne!!!

To ti Petře rozhodně nevyvracim ... o zrušení třeba skladu v Dlouhý jsem byl všema 10ti od začásku a možná to y vyšlo z mojí hlavy. Vím ,že jsi pro klub 100% přínosem a nikdo jinej by to nedělal jako ty, ale prostě někdy je něco špatně, jako třeba toto. Ty ušetřený peníze se daj \"zainvestovat\" dle mě jinak.

A jak psal Přema, tak s tím vosím hnízdem měl celekm pravdu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mimochodem , když ti jde o populismus: tento sraz bude stat klub peníze které jsem ušetřil za sveho vedeni resp za to že administruju jen s kurtem že mam celej eshop doma v byte 3+1 že shanim ja partnery že ja držím ruku nad tim aby tady byla řízená kom. inzerce z ktere jsou penize., že ja shanim pro klub nejnizsi mozne nakupy a naklady... , tyhle vsechny penize by na klubu nebyly .... tyhle penize JA ted utratim

tak a ted do mne!!!

Ajaj ... :roll:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peněz je dostatek, tak se musej investovat, ano, to dává smysl (ale investoval bych je jinak - třeba nějakej majetek klubu (kužely, megafony, vlajky), nebo dárky řádům (ikdyž to je dle mě taky zbytečnost) nebo prostě když je nadbytek, tak se členství může zlevnit, nebo snížit marže e-shopu, aby bylo víc propagačních věcí s logem clubu mezi lidmi atp. atp.

Ale to vše přece máme. Krom teda toho zlevněného členství ... E-shop se zlevnil - Marže? Jaká, tam ještě nějaká je?:D Nějaké novinky se taky chystají ... Dárky - hrníček k Vánocům byl dobrej dárek, ne? Cen na sraze bude taky metrák...

[upravil dne 13.6.12 13:36 od MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scratch: Která by se musela tak jako tak utratit :roll

Prostě investovat se musí - peníze se musí točit :)

A jsme u jadru pudla, presne tak

Investovat se musi, ale tohle neni investice, to bude jednorazovej naklad a mozna proto, je tu ta diskuze

jestli vidis v tom co jste podnikly otoceni penez, tak ja v tom vidim vyhozeni penez, ktere se postupne mohlo \"vyhodit\" na dalsich srazech napr. nejakou novou aktivitou, ja nevim, dotaci na ubytko, dotaci na jidlo, no proste je toho vic, a radsi to rozpustim do stalych clenu co jezdi, nez jednorazove do tech, co treba fakt prijedou jen na jeden sraz....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MJ: v tom případě zlevněme člěnství, když nejsou peníze zapotřebí na CHOD KLUBU A S NÍM VĚCÍ SPOJENÝCH

Nebo jinak ... udělejte klidně nějakou FREE akci pořádanou klubem, třeba motokáry, bowling, jinej sraz, ať je vše FREE, ale pro řády, tedy pro ty, co něco alespoň pasivně dělaj (tedy daj příspěvky) a ne pro ty, co nic nedělaj - není to logické??

Pardon, mám dneska narozeniny, tak jdu připravovat na rodinnou oslavu s tetičkama a strýčkama ... kdyžtak to lze probrat osobně, ale takhle veřejně je to zbytečný...

ROZHODNĚ JE ZBYTEČNÝ SI KVŮLI TOMU VJÍŽDĚT DO VLASŮ, jak už jsem psal, tak byla prostě jenom blbost to zde Petře psát takhle veřejně ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

-darky pro rady jsou

-slevy pro cleny jsou

-smluveny servisy jsou

-snizene ceny v eshopu jsou

-ke kartickam radnych clenu pribyde automaticky samolepka na auto

-mame vlastni server

-mame vlastni tiskarnu na karticky

-podporujeme male srazy fin castkama

-mame v majetku klub jako takovej tzn patri o.s. ne konkretni osobe ci cizi firme

-mame v majetku megafon, nove vlajky, vesty, tavicku folii...

co chces vic?

vosi hnizdo to prece byt nemuze , je to soucast klubu , to neni preci vosi hnizdo , ¨

me timto vlaknem hlavne slo oto ze je to sraz poprve bez Premy, kam se to zvrhne jsem tusil , ale cekal jsem spise ze se bude Přema přemlouvat a podaří se to , nic nevyšlo ja jsem stim smiřenej a na toto tema končím, ad chod klubu sem pripraven se bavit dal.

to JA JA JA , prosim berte obecne , to jen aby si nekdo nemyslel zejsem \"hrdobec\" :D

¨podil na vsem ma vzdy celej team

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...