Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

PŘIHLAŠOVADLO PO NĚKOLIKA LETECH MÁ ZÁSADNÍ ROZDÍL OPROTI TĚM MINULÝM-POZNÁTE???-PŘEMA NECHCE NA SRAZ!!!


Recommended Posts

ja tam nejsem ale prijedu :D:D ;)

ale je fakt, ze to zrovna rozdil oproti minulym rokum neni, na prihlasovadle nebyvam pravidelne.

Ale o to vetsi radost mam, kdyz mi to pak vyjde a muzu se za Vama prijet podivat ;)

[upravil dne 13/6/12 11:44 od Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

má proto svůj důvod kterej prostě nejen já ale celé Vedení nedokážeme pochopit a mrzí nás to že taková ikona bude na výročním sraze chybět pro nás ze zbytečných duvodů

my mu sice rozumíme ale věříme že takovým zpusobem protestovat je nesmysl.bohužel mu to neumime vymluvit . moc nas to všechny mrzí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přemkuv důvod je ten že nesouhlasí se srazem který platí místo členů klub, byt je to sraz výroční . byt mu bylo vysvetleno co a jak a proč. Tím že nesouhlasí a tím že by jel by dokázal že si za svým nazorem nestojí což si myslime že není pravda, učastnit se přece muže byt stím nesouhlasí , co si myslíte Vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stibto ,jde jednak oto že Přema od kdy je na klubu nevynechal jediny sraz absolvoval spoustu minisrazu , radi a pomaha jak muze a je dooost velkou ikonou klubu a clenem Vedení na to aby nebyl na vyrocnim sraze potazmo na dalsim sraze klubu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak o me se to vi taky, takze MY s Adou taky s timto srazem nesouhlasime (kolikrat z toho bylo zbytecne zle na foru), protoze si myslime, ze to je kontraproduktivni pro ostatni organizatory a ze se sice natahne dost lidi, ale pak se to vrati do normalu. Ale tak nejak jsme si rekli, ze kdyz zbytek znamych uvidime letos jen jednou, tak proc nejet. Na zimnim byla slusna ucast, ale tohle bude o necem jinem.

Myslim si, ze atrakce apod. mohl zaplatit klub, ale platit skoro cele ubytko, i lidem, ktere jsme v zivote nevideli, nebo nikdy neprijeli, nebo je znam jen z fora, nebo se regli na posledni chvili, me prijde fakt jako divny.....i cele to vyhlaseni teto akce.

Vymluvy typu, nemam na sraz penize neberu, mas auto, mas na provoz, mel bys mit na nahradni dily a opravy, takze muzes mit i na sraz. Zastavam nazor ze kdo chce, tak si cas, prostor, finance proste najde, proste si nasetri. A kdo nechce, tak jen porad hleda X duvodu, proc nejet.

Takze Premo, klidne pojed. Neucast nic neresi, a naopak se mi libi, ze si za tim stojis, ale az takhle???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přemkuv důvod je ten že nesouhlasí se srazem který platí místo členů klub, byt je to sraz výroční . byt mu bylo vysvetleno co a jak a proč. Tím že nesouhlasí a tím že by jel by dokázal že si za svým nazorem nestojí což si myslime že není pravda, učastnit se přece muže byt stím nesouhlasí , co si myslíte Vy?

Že jsem taky přesně kvůli tomuto důvodu původně nechtěl jet!!

A možná je takových lidí vícero ...:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já upřesním že nováčci , potažmo řádní členové to nemají zadarmo ale 150 za osobu což řád neplatí , se Scratchem souhlasim a trošku i s Přemou , ale do rozvoje klubu se má investovat aby nezakrněl , navíc jak píšu a psal jsem i jinde tohle je sraz výroční k deseti letum existence klubu, navic když mrkneš do přihlašovadla zas tolik nováčků tam nevidím , deset? a většinou jsou ve stanech ?

Přemku a jak píše Scratch není to důvod proč nepřijet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.........................

Vymluvy typu, nemam na sraz penize neberu, mas auto, mas na provoz, mel bys mit na nahradni dily a opravy, takze muzes mit i na sraz. Zastavam nazor ze kdo chce, tak si cas, prostor, finance proste najde, proste si nasetri. A kdo nechce, tak jen porad hleda X duvodu, proc nejet.

Takze Premo, klidne pojed. Neucast nic neresi, a naopak se mi libi, ze si za tim stojis, ale az takhle???

Já třeba už poslední týden neřešim nic jinýho než kde na to vzit, přesně jak pišeš, mam auto, mam tak tak na provoz a tak tak na nahradní díly, ted nabijim baterku protože mi už asi po páty letos po stání auta klekla, na novou ted nemam, jestli jedu na sraz do dneška nevim jistě, nejspiš nepojedu, a bohužel je to proto že na to nemám, tak tady prosim tě nepiš že jsou to výmluvy, každej prostě nemá tři litry navíc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scratch:

Děkuji , napsal si to uplně přesně......... ale fakt nemohu za těchto podmínek dojet.....:bojim

Přemo ale tak neblbni ... ja bych jel na Kokorin tak jako tak, u me to neni \"ze se tam zenu jak divej kdyz je to zadarmo\" nicmene takhle velka ucast muze prinest spoustu novych tvari a lidi, ktere to \"chytne\" a treba se stanou radnymi cleny .. Tak to stoji za to, ne ?

A jak jiz je uvedeno vyse - muzes jet i kdyz s tim tak uplne nesouhlasis ne ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...