Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pomoc ohledně SIMSONA


švícko87

Recommended Posts

Kluci,už nevím co s tím....

Bráchovi neustále ta motorka vynechává. Jel jsem na toM,vše v pořádku,ale občas se prostě stane,jako kdyby se vyplo zapalování - klíčkem,jen deceleruje a během 3-5sec. opět naskočí. Svíčky jsme měnily už 3,všechny fungl nové,Brisky i NGK. koupili jsme nové zapalování,základovou desku s cívkama a přerušovačem,ind. cívku s kabelem i fajfkou...

I karburátor jsme několikrát vyvařili v octu....

V krámě mi jeden prodejce tvrdil,že prý v karbecu jsou údajně nějaké kanálky,které se občas zanesou a nejdou vyčistit,tak nevím.

Má prosba zní,zda-li by byl tady na klubu někdo tak hodný a půjčil mi na zkoušku karburátor 16N - 1. Jelikož už jsem do toho zahučel nějakou tou korunou a stále nic :-/ a další tisícovku za krbec,kteRým to nemusí být se mi dávat nechce. :bojim

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To že venku něco jiskří je jedna věc, co se děje při tom tlaku uvnitř je věc druhá. Je potřeba trochu popsat kdy se to stane. Pokud je to při větší zátěži ale i zastudena pak to může být málo benzínu. Pokud při dlouhé zátěži zatepla může se to přidírat ...

jehla nemá s výškou hladiny žádnou souvislost ;)

[upravil dne 12/6/12 21:08 od koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...