Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

chlazení - 206 GTI -neběží sahara


Dave_GTI

Recommended Posts

Měl bych pár dotazů:

1. při zapnuté klimě je trubka vedoucí do chladiče dle informací naprosto horká. Je to normální (dle mě ano)

2. auto má 100 °C a ventilátor nesepne. Dnes to sestře vyvřelo na dálnici (kolona). Nevíte kde hledat chybu? čidlo? Po otočení klíčkem se vrtule protočí (asi půl otáčky - beru to jako nějaký test)

[upravil dne 16.6.12 17:45 od Dave_GTI]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže pokračujeme. Dnes jsem si vzal auto na víkend:

- auto má těsně před červenou zónou na budíku a sahara se ani nehne. Ani když zapnu klimu. Prostě nic...

To protočení na začátku taky nedělá.

Vrtuli jsem zkoušel na přímo - jede bez problémů

Relátka jsou očištěna a vzájemně jsem je i zkusil prohodit (mají stejné číslo) - pochybuji, že by odešly obě zaráz...

Pojistky v motorovém prostoru (v té pojistkovce vedle baterky) jsem všechny proměřil..

Kde může být zrada? Zítra odjíždím a nechci aby sestra jezdila v tomto počasí bez vrtule....

Případně, kde najdu čidlo, které spouští vrtuli? U mých dřívějších aut bylo na chladiči a když se propojily jeho dva póly, tak vrtule začala běžet. Tady žádné čidlo na chladiči není. Abych to mohl zkusit takto.

Předem děkuji za každou radu :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...