Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lůžková úprava 307 popř. 407


Recommended Posts

Jsem tu nový a peugeoty moc neznám.

Moje xsara break začíná dosluhovat a poohlížím se po nástupci.

Velkým favoritem byla C5 od citroenu, ale je to už přecijen dost velké auto s relativně malým rejdem a tak začínám shánět info o peugeotech. Mojí podmínkou je použití auta při cestování v lůžkové úpravě. Lze se v peugeotu 307SW nebo break ve dvou vyspat? (moje délka 180cm) V xsaře mi asi 5 cm chybělo :) ale podlaha byla rovná a v pohodě. V 407 se asi dá, je o dost větší, ale ani tam nemám nikoho, kdo by to na vlasní kosti zkusil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já právě bych nejraději klasické kombi, jako je právě 307 popř. 407.

MPV s ohledem na to, že cestuji převážně sám, popř ve dvou, protože děti jsou už velké, mi přijde zbytečně velké.

Roman píše, že 307 SW nemá rovnou podlahu a co 307 break? je na tom stejně?

Na 307 je mi sympatičtější menší velikost, než u 407, která je sice fajn dlouhá uvnitř, ale těch pár centimetrů je vykoupeno daleko větší celkovou délkou auta. Nevím, jaký má rejd a jak se s ním motá v zimě na parkovišti, kde je znát každý centimetr, ale složit se do 307 měl bych vybráno :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já právě bych nejraději klasické kombi, jako je právě 307 popř. 407.

MPV s ohledem na to, že cestuji převážně sám, popř ve dvou, protože děti jsou už velké, mi přijde zbytečně velké.

Roman píše, že 307 SW nemá rovnou podlahu a co 307 break? je na tom stejně?

Na 307 je mi sympatičtější menší velikost, než u 407, která je sice fajn dlouhá uvnitř, ale těch pár centimetrů je vykoupeno daleko větší celkovou délkou auta. Nevím, jaký má rejd a jak se s ním motá v zimě na parkovišti, kde je znát každý centimetr, ale složit se do 307 měl bych vybráno :)

Vypadá to strašně dlouhy ale neni to tak hrozny. Nemám nejmenší problém s tím zaparkovat. Taky jsem nejdřív koukal po 307 ale kdyz jsem si sedl do 407 tak bylo jasno. Toho místa je tam mnohem víc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martin 407, podla čoho usudzuješ že v 407SW je toho místa mnohem víc. 307break má robnaký rázvor náprav a je vyššia. Porovnával som ju s 407SW a je na tom tak isto + viac miesta nad hlavou. Dám si sedačku uplne hore a ešte mám plac nad hlavou, a za mnou si pohodlne dajú nohy pod sedačku čo v 407 nehrozí, lebo pri najnižšej polohe sedačky sa hlavou skoro dotýkam stropu.Lebo má tustý tapacír kôli presklenej streche.

Leháro má 307 break rovné ale má kratší kufr ako 407 SW tak treba na noc vyhodit sedáky zadných sedaček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...