Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

KOREKČNÍ TUŽKY NA OPRAVU LAKU KAROSERIE


davidse

Recommended Posts

Ja sa tiez snazim pozhanat nieco na skrabance,ale marne.Jedna tuska v Anglicku-doprava 30 Libier a druha vo Francuzsku,no mimo krajiny neposiela.V Nemecku som cez eBay nasiel sprej.Jedna sa o farbu Azzuro Puccini 453 a napisal som aj do Peugeotu,Citroenu,Fiatu a Lancie v okoli,no zatial ziadna reakcia.:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si vyzvedl tu korekční tužku. Není to vlastně tužka, ale barva se štětečkem alá lak na nehty. K tomu je v té samé tubě bezbarvý lak. Včerejšek jsem strávil zatíráním. Na drobné dírky a tečky je to super, ale na delší škrábance nepoužívat. Maximálně tak malou fixírkou na plastikové modely. Jinak uděláte víc škody jak užitku, bo tím štětečkem uděláte VŽDY silnější čáru než je škrábanec. Pro jistotu jsem to nezatíral tím lakem s tím, že dnes koupím brusnou pastu a trochu to zahladím. Koupil jsem Tempo za 72Kč na nové laky. Použil dle návodu a místo aby se nový nátěr vyhladil, po šupinkách jsem ho sundal.

Co se týká tempa, na vlasové škráby typu \"od prstýnku\" jsou super. vyhladíte je do nepoznání. Hlubší škráby pak jdou hůř a musíte mít leštičku, nebo být trpěliví. Dírky a vrypy s tím ani nezkoušejte.

Pro názornost ... na začátku:

s1.jpg

Po 10 minutách ručního leštění:

s2.jpg

[upravil dne 19/6/12 17:25 od matii]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lakovou tužku na takové škrábance určitě ne :bojim, ale mám zkušenost, že po rozleštění Tempem a umytí škrábance zase trochu vylezly, jak je to u tebe?

JJ, ale ne že by až tak vylezly, jen pod tím tempem (i menší vrstvičkou trochu zaniknou). Ta fotka je však po umytí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...