Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chilli


MirekCC

Recommended Posts

Čaute,

tak jsem si říkal, jestli tu nenajdu pár bláznů, co mají rádi ostré jídlo a mletá paprika jim již nestačí :D. Před pár roky jsem si začal pěstovat ve skleníku mexické chilli a je to úplně o něčem jiném. Kdyby měl někdo zájem, zašlu chilli semínka. Na aukru chcou za to nehorázné prašule. Zájemcům pošlu za cenu poštovného, případně osobně uplně GRATIS :). Co se týče podmínek, tak skoro jak normální české, jediná podmínka je skleník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sadím v polovině ledna a když se zadaří koncem srpna už pálím, ale přesně ti to neřeknu, zraje to déle než ty české:) a taky podle druhu

Teoreticky můžeš sadit kdykoliv, ale pak musíš přisvěcovat lampou

[Edited on 11/6/12 15:09 by MirekCC]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja plosim plosim, ale taky pestit za oknem, a pokud mozno s manualem k pesteni :). Nahodou na sraz nejedes?

Jednou jsem si u Litomeric koupil nejaky feferonky, a nalozil to s kvetakem

Ten kvetak se neda zrat a feferonky jsem ani neochutnal :D, a to ze jalapenos snim uplne v klidu samotnou (jak se presvedcil napr. FOXman) :)

PS: svagr mi dal letos pry 3. nejpalivejsi papricku, no dal jsem kousek asi 2 mm2, a mel jsem pocit, ze by ta sracka sloupla barvu ze silnice, jeste po pulhodine v helme jsem pri vydechu slzel a plexisklo se kroutilo :D

[upravil dne 11/6/2012 19:55 od Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Tescu se dá občas koupit mix habaneros. Velkou konkurenci nemají.

Kdo opravdu občas potřebuje zamotat hlavu jako já, doporučuju omáčku z Naga Jolokia. Asi nejpálivější na světe.

Pokud seženete čerstvý, je nutný při zpracování mít brýle a rukavice :roker

A slivovici s jalapeňkama a medem sem pil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasan, už tě mám napsaného:), na sraz nejedu :mad:, ale stejně budu posílat letošní semínka, takže bych ti to tam ani nemohl dát. Taky pěstují ty největší bestie, ale to už je moc :bojim:D. Když si je mixuju, tak přidám pár kousků na sklenku. Jinak jalapenos je úplně nic, ale každy preferuje jiný druh :-), není to o tom jíst tu nejostřejší ;). Já většinou chroustám habanero, které má podle SHU tabulky 300 000, samozřejmě to závisí na podmínkách atd. :). Smrťáky typu naga morich mají okolo 1 mega, až 1,5? Ale to už musí být extra podmínky, aby byla tak ostrá, ale stejně se to nedá jíst, takže zbytečnost, spíše pro odvážlivce, nebo nasušit :D. Když už dojdou papričky, mám omáčky. Koupil jsem si ze zvědavosti jednu z nejostřejsích a skoro ji mám celou(mám ji přes 3 roky :D), skoro se nedá jíst, pořád se na ni připravuji :D. Ještě že mám více omáček :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mirek: ano, byly to dorset naga, to byl fakt masakr

me nejvice chutnaji jalapenos, dokazu sporadat celou pixlicku na posezeni, ale ty rana :D

ale je gakt, ze kdyz jsou kvalitni, tak ty rana nejsou tak tragicky :D

jake mas omacky? Jen pro inspiraci :)

Moji vyzvou ochutnani je moruga scorpion :)

[upravil dne 11/6/2012 22:03 od Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...