Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nejde vytáhnout klíč ze zapalování,prosím pomozte..VYŘEŠENO


Pepito

Recommended Posts

Včera po zasunutí klíčku šlo otočit jen do polohy \"I\" a do polohy \"II\" až po několikátém pokusu,tak jsem nakonec nastartoval.

Dnes ráno to samé,tak jsem vyzkoušel náhradní klíč a ten mi tam zůstal a nejde vytáhnout a navíc nejde vypnout z polohy \"I\" tudíž mi svítí kontrolka že mám klíč v poloze \"I\" :(

Do plohy \"II\" to naštěstí jde,takže nastartuji,ale to mě vůbec neuklidnilo,ba naopak.

Prosím poraďte co s tím:myslim

Zkoušel jsem ten spínač vymontovat a rozebrat,ale nedaří se mi ho vymontovat a navíc se bojím,že kdybych to rozdělal,že už to nedám dohromady :bojim

Kolik stojí případná výměna v servisu a asi se musí vyměnit i klíče,že? :myslim

Díky předem za jakoukoliv radu ať můžeme s Kubíkem v klidu odjet na sraz :super:papa:super

[upravil dne 12/6/12 21:00 od pepito]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl u zámečníka a ten to nedělá :bojim

Objel jsem dva automechaniky co tu v Rýmařově máme a žádnému se do toho nechce :(

Napadlo mě koupit tu mechanickou část na vrakáči,ale nevím jak bych pak měnil planžetu v klíči která je v něm zalisovaná :myslim

Pro Petra z Nerátek:když jsi dokázal to s Eltonem v Lednici(nechci s ohledem na utajení upřesňovat ;) ),nešlo by nějak vyřešit můj problém? :myslim:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musíš sehnat přímo autozámečníka, ne jen tak domovního. V Praze jich pár je. Jednou se mi stalo něco opačného na Ducatu u Sconta, klíč jsem vytáhl a už tam nešel zpátky. Přijel autozámečník a musel to celý odsekat majzlíkem, aby se dalo nastartovat přes takový plastový kolečko, co bylo uvnitř. Pak se musela dát nová zapalovací skříňka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musíš sehnat přímo autozámečníka, ne jen tak domovního. V Praze jich pár je. Jednou se mi stalo něco opačného na Ducatu u Sconta, klíč jsem vytáhl a už tam nešel zpátky. Přijel autozámečník a musel to celý odsekat majzlíkem, aby se dalo nastartovat přes takový plastový kolečko, co bylo uvnitř. Pak se musela dát nová zapalovací skříňka.

Toho se bojím,že se mi to někde,kde mi nebude pomoci,zasekne úplně a budu v pr**li :myslim

Tady v okolí bohužel o žádném autozámečníkovi nevím,ale zkusím zapátrat :myslim:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když klepání nepomohlo,tak uřčitě pomůže ještě silnější klepání :D Zkus se nějak dostat k té spínačce.Podle mě je na dva díly a rozdělit ji čistě na mechanickou(zámek) a elektrickou část.:myslim

To rozdělení mě taky napadlo,kdyby se mi ten klíč zaseknul úplně,tak bych musel oddělit elektrickou část od mechanické a startovat šroubovákem :myslim:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem ten samí problém a musel jsem rozebrat komplet spínačku pač nejákej dobrák si na autě udělal sám centrál a nabastlil to přímo na kabeli od spínačky a ta samozřejmě skratovala a roztavil se ten plastoví voříšek a tím padem už jsem nedostal klíč ven!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to nakonec vyřešil tak,že jsem na vrakáči za 1200,- Kč koupil kompletní spínací skříňku s elektrickou částí a kabeláží+víčko nádrže+1ks dveřního zámku,který bohužel nefunguje,ale to neva,bo pro nouzové(manuální) otevření použiju původní klíč(zamykám dálkáčem).

Výměnu jsem si provedl sám,nebylo to zase tak těžké :cool:

Takže můžeme s Kubíkem v klídečku odjet směr Kokořín ;):)

Všem vám moc děkuji za rady :super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...