Jump to content

Náklad do vnitřku auta


kveton
 Share

Recommended Posts

Tak to bych asi nedělal,jelikož koberec je dost silný,tak to ponesou ty kolejnice s tím plastovým rámečkem a stopro si to sedne na dorazy v nápravě. Kolejnice jsou z duralu či spíše tady jen nějaké alu. To snad udělat nějaké vložky,které by si sedly na dno kolejnice a desku navrch aby to váhu rozložilo na plochu a co nejvíc to naložit k předním sedákům.

Link to comment
Share on other sites

2505 kg mám celkovou a zváženou pohotovostní 1830. Půlku dát do auta a půlku na vozîk a jel bys úplně v pohodě. Jo tažné si dodělej, hodí se třeba i na nosič na kola. Já vozík využívám aspoň jednou za měsíc, ale bydlím v baráku v podstatě na vesnici.

Link to comment
Share on other sites

Tak vem to zase na druhou stranu tak, že když to uvezlo mně tak proč ne trochu dlažby. Ale myslím, že tohle je fakt hodně, to bych asi neriskoval, není to nové auto a něco by někde mohlo prasknout a hlavně i jízda s tím nemusí být bezpečná.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nevim co s tim nadelate... vzdyt do toho auta se to da dat v pohode... aspon ja to tam dal... taky obklady... je fakt ze mam v kufru demontovane kolejnice - nepotrebuju je tam. ale staci pres to dat treba OSB desku a nemusis se bat... vaha se vynese...

a dokonce to bude i minimalne perovat... :D

Link to comment
Share on other sites

já nakonec vyndal sedačky, dal jsem tam karton z ledničky a rozprostřel po celý ploše 3m zákovky, což je asi 450kg a úplně v pohodě, ještě by se tam vešlo.

druhou várku jsem jel s druhou řadou a jen do kufru narval 2m zámkovky cca 300kg a to bylo znát jak to bylo vzádu, ale i tak to šlo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...