Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206 1.4i 55kW 3dv.


Valys-M

Recommended Posts

Klima musi mat kompresor, takze pod kapotou by si mal na remeni najst kompresor, posilovac riadenia, alternator...Klima moze byt pokazena a preto nechladi...Casto unikne napln z dovodu netesnosti.

Uz som vydel aj auta kde klimu vymontovali.:(

[upravil dne 18.6.2012 08:52 od ivanh]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parkovací senzory na 206ce? :D No když myslíš :) Jinak klima může být taky prázdná, ale měl bys to poznat i tak, že když zmáčkeš čudlík pro zapnutí klimy, tak by ti teoreticky měly zakolísat jemně otáčky na volnoběhu (měly by lehce spadnout). Jde to lehounce pozorovat i při zapnutí světel, ale to je jen moje teorie :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...
  • O 10 měsíců později...

Tak už se těšim na jarní přezouvání :) koupil jsem si nový kolesa :) btw...ted jsem kupoval nový výfuk...už podruhé mi to uhnilo a spadlo tak jsem musel koupit novej...konkrétně klasickej obyčejnej z polska a od katíku (bez katalyzátoru) po koncovej díl cena 1500,- vypadá dobře, ještě ho stříknu nerezovou barvou aby vydržel trochu dýl. :)

Kola: https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1510830_611344082265566_583630581_n.jpg snad to otevřete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Tak jsem dnes auto prodal :) a tímto se s vámi lidičky zřejmě loučím :) díky moc za všechny rady a za pomoc :) pokud to zítra dopadne dobře tak koupím golfa IV...sice jsem to nechtěl ale za ty prachy toho krasavce musim vzít protože to bych byl blb...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč myslíš? povídej rychle než to koupím...slyšel jsem zatím jedinou věc, která mi byla vzápětí vyvrácena, a to, že prý žere olej...konkrétně se jedná o motor 1.4i 16V RV 98...BTW...to auto vypadá hezky...samozřejmě kámoš mechanik, kterej se v autech vyzná a v golfech ještě víc tak mi to auto proleze a zjistí no...jaká je tvoje zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak už ho mám...jo plasty jsou na nic, sedačky celkem pohodlný a ano je šíleně tvrdý...pár oprav udělám aby bylo ok a asi ho pošlu pryč...:D samozřejmě vzhledově je luxusní, takže jenom vyměníme okno, těsnění a mam ho za 27 tak ho pak prodam za víc :) uvidíme...:) ale je fakt krásnej...jinak co s těma golfama všichni maj...řeknu ti to takhle..já vůbec nic..mojednes už bývalá ale krásná 206ka je prostě klenot...jinak taky jsem nadával na všechny s golfama...a budu nadávat pořád...vzal jsem ho jen kvůli tomu že vypadá dobře a bylo levný :) ne že bych ho nějak chtěl...je to rozdíl oproti 206ce kterou jsem chtěl už od 8 let..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to vrátil zpátky :) našli jsme, že to prostě hodně žere olej a pán se najednou rozpovídal o tom, že jsou v hajzlu kroužky a těsnění hlavy motoru...:D kripl no :) ted mě ještě víc mrzí že jsem dal mazlika pryč...a že mě to mrzí celou dobu no..:( ted budu bez auta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...