Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206 1.4i 55kW 3dv.


Valys-M

Recommended Posts

To je normální ale .. dokud to nemáš nikdy si toho nevšimneš, jakmile ti to stojí doma .. vidíš to všude a porovnáváš :)

I já když se koukám na svoje myslím si, že mám to nejkrásnější na světě a pak když si tu projdu vlákna tak mi sklapne :D:)

víčko ukradni někde na vrakáči :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no..na sraz :D ta moje by asi nedojela :D a jestli tak asi ne po svých :D ikdyž by to bylo fajn ale přeci jenom...moc brzo abych jezdil na nějaký srazy věrných přátel peugeotu :P dyt je mi 18 auto mam druhý měsíc (ikdyž jsem si ho přál x let :)) a moc tomu nerozumim a navíc tam nemam zatim žádný úpravy zajímavý :D bych s tim musel stát na parkáči pro návštěvy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no..na sraz :D ta moje by asi nedojela :D a jestli tak asi ne po svých :D ikdyž by to bylo fajn ale přeci jenom...moc brzo abych jezdil na nějaký srazy věrných přátel peugeotu :P dyt je mi 18 auto mam druhý měsíc (ikdyž jsem si ho přál x let :)) a moc tomu nerozumim a navíc tam nemam zatim žádný úpravy zajímavý :D bych s tim musel stát na parkáči pro návštěvy :D

Né že bych teď chtěla samozřejmě kohokoliv z clubu urazit .. ale někteří jsou rádi že vůbec dojedou :D a někdo jako já třeba teď nemá ani čím :D

To že je ti 18 bych neřešila :) To není společnost, kde by se tohle podle mě nějak řešilo. :)

Čím víckrát na srazu budeš, tím víc se toho dozvíš .. neříkám ale že všechno ti pomůže s autem :D :D :D z 99% spíš ne :D

ale je to na tobě :) nicméně se neboj ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevidim to presne ale vypada to na DEPA takze v krouzkach bude jen 5 zarovicek..jak to sviti se muzes podivat ke me do vlakna..ja je nedavno vymenil asi za o 400 drazsi svetla s CCFL krouzkama a to uz je mnohem lepsi + se jeste trochu hur stelovala vyska sviceni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2000 měla v zakladu svetla s jednou zarovkou H4 a ted v tech novych svetlech mas 2 H7 a ono to prepina z jedny na druhy :) relatko to vyresi ;)

budes vyndavat ty listy rozdelanim tapeciru a nebo normalne takhle z venku. Docela by me zajimalo jestli to takhle zvenku jde vyndat abych zase nemusel rozebirat celej interier :D mam v planu polepeni cernou lesklou folii

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, tak už to mám.. no ty lišty šly z venku sundat..ale ty připínáčky byly na prd takže jsem to rozebral celý a pár jich vycvakal, ale nejlepšístejně bude všechny je vyndat koupit nový,protože vyndat je bez poškození z venku nejde moc lehce :D a dátto na lišty nový :) mám tu smůlu že si s tít někdo hrál takže tam bylo kilo silikonu a nešlo to moc samo no :) za chvíli pošlu fotky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...