Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupě 407 coupé benzín/nafta/automat


benik1984

Recommended Posts

Díky všem za odpovědi

Negrbob mě sice trochu vyděsil, ale i toho si cením, každě + i - se hodí vědět. ;)

Po náhradních dílech jsem se už díval. Nejlepší stránky co jsem našel jsou asi tyto: http://www.autodilyandel.cz/

Přední světla slevnili, stojí už \"jenon\" kolem 30k :roker

Narozdíl od Auto kelly nebo elitu mají na těch stránkách i tlumiče, přední kolem 4,2k a zadní kolem 2,8k ty ale asi nefungují

s nastavováním tuhosti podvozku, to by musely být ty AMWAR, jestli to dobře chápu.

Jinak mi ty náhradní díly od mojí 406 zase až tak cenově rozdílné nepřijdou, když beru v potaz díly brzd nebo různé čepy, které

jsem si už zvykl kupovat jak rohliky. :cool: Je to vždy jen pár stovek.

Rádia budu muset nastudovat, vůbec se nechytám RT3-4-5, v příručkách jsem našel nějaké rozdíly podle roku, ale jak poznam

co je co netuším :myslim

Rádio určitě priorita není, ale nechci si říkat, až budu v autě sedět, že mi tam něco chybí. Co bych chtěl je mít možnost

pouštět MP3, ale ne z CD, buď z USB, přes AUX, nebo jak jsem vyčetl, některé mají HDD. BT handsfree by byl dobrý

bonus a o NAVI mi zas až tak nejde, ale vypadá v autě líp. A strkat simku do radia mi připadne ujety, to asi páni konstruktéři

měli špatnou chvilku :D

Zatím díky a ať to jezdí

P.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nestrasim :D Strasil bych kdybych napsal ze o vetsinu aut ze soucasne nabidky 407c na trhu v CR bych si neoprel kolo. Mrknu zitra na 2.7 HDI v automatu co jsou v nabizene v CR. Vetsina je v nabidce vic nez rok za ceny ktere se meni +- i o 50-100tic obema smery a kde se meni jen bazary nebo koncesionari.

Jinak 3.0 HDI sehnat za rozumne prachy bude tezke pres rok sleduju jeden kousek v Polsku kterej je tam na prodej a cena u nej klesla asi o 250tic. Ted cca dva mesice zpet jsem nasel dalsi dve ve Svycarsku.

Spotreba 2.7 HDI aktualne po najeti cca 9000km kombinovane 50:50 mesto dalnice + z toho 50:50 rezim normal a sport 9,5 litru na 100km.

edit: Vliv vybavy na cenu vozu je minimalni takze kupovat auto v social verzi je naprosta blbost.

edit2: Jeste je potreba kalkulovat s cenou pneumatik jak zimnich 17\" tak letnich 18\"

edit3: Nakonec jsem nevydrzel a projel jsem nabidku na tipcars a cars.cz a az na jedno nove pridane jsou vsechny 2.7HDI v nabidce minimalne od lonskeho leta. Tzv az se ho budes chtit zbavit tak to pujde blbe a pomalu pripadne rychle a pod cenou.

[upravil dne 19/6/12 23:27 od negrbob]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zdravím. Rád bych si v budoucích měsících pořídil nějakou 407ku a rozšířil řady peugeotkářů:) Chtěl bych poprosit o nějaké rady a postřehy na co si dát při koupi pozor apod.

Co tak pokoukávám po bazarech, tak mě docela zaráží různorodost výbav a hlavně jejich pojmenování (podle bazaristů). Koukal jsem na oficiální výbavy peugeot k tomuto modelu a jsou snad jen 3 (confort pack, premium a premium pack). To co někteří uvádějí mě docela mate.

Není mi taky jasná jedna věc. Podle nějaké vyhlášky by měla mít auta co jsou osazena originálními xenonovými světly taky ostřikovače světel. Pokud se nemýlím, tak 407ka má tyto ostřikovače v nárazníku přímo pod světly..

Někteří \"bazaristé\" uvádějí, že prodávané auto xenony má, ale ostřikovače na nárazníku nevidím.. Proto mě napadá otázka.. Je auto bourané a má nový nárazník bez ostřikovačů nebo jsou u některých ročníků ostřikovače integrované přímo ve světlech(tak jako to mají některé německé vozy) nebo poslední možnost, že jsou dodělávané podomácku?

Abych nezapoměl. Pokoukávám po 407kách s 2,0 HDI motory. Díky za každé rady:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

confort pack, premium a premium ? nepřepsal jsi se? něco jako comfort pack je jen varianta, řekně ti jen věci které by auto 100% mělo mít, ale snad jako u každého slušného výrobce si můžeš dokonfigurovat plno dalších věcí když to kupuješ. Takže klíďo píďo koupíš comfort pack s lepší výbavou než prémium pack... výbava se opravdu různí.. pro orienaci nějakých divočejších výbav se můžeš podívat sem

100% každý ORIGINAL xenonový světlomet musí být doprovázený ostřikovačem na nárazníku, nic se po faceliftu neměnilo v tomto směru. 2.0 HDi je OK, sám ho mám.. někteří nadávaj na Siemens vstřiky a tak jdou raději do 2.2 kde je Bosh... já osobně mám už neco kolem 230 000 Km a měnil jsem akorát spojku a dvojmotu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

adame, vím že v dnešní době už všichni výrobci poskytují příplatkově cokoliv.. jen jsem tím narážel na to, že najdeš bazary kde uvádějí výbavu premium pack, která obsahuje např. navigaci, xenony, sedadla v polokůži apod., ale když se podíváš na fotky auta, tak nic z toho nemá..podvodníci... Proto bych rád před koupí nashromáždil nějaké informace a nenechal se chytit na špek:)

Každopádně díky za reakce.. už postupně pročítám forum:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to este pocitaj s tym ze ak je auto z dovozu (napr FR) tak vybavy sa aj inac volali. Napr akoze najvyssia bola do asi r2007 GRIFFE a potom ju nahradila FELINE.

U nas ani neviem ci sa vobec tieto oznacenia pouzivali. :myslim

Nemci mali vybavu \"JBL\" :D

Najlepsie je si z kazdeho potencialneho auta vziat VIN a tu na fore si dat ceknut presnu vybavu a v inom vlakne historiu.

A nemusis riesit co ti kto bude hucat v bazare.

Videli sme tu uz aj auto z bazaru \"FULL VYBAVA\" ktore nemalo nic. (xenony, kozu atd..) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...