Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pořád svítí kontrolka rezervy - P307


lukaro

Recommended Posts

Pánové, rozsvítila se mi kontrolka rezervy. Ujel jsem asi 50-60km, druhý den chci natankovat, palubní počítač ukazoval ještě cca 22km a pak se ukázaly jen pomlčky. Dojedu na benzinku, natankuju 6litrů (více peněz jsem zrovna u sebe neměl) a startuju, světe div se, ale ručička ukazuje stejný stav jako předtím a palubní počítač nezaznamenal nic a pořád ukazuje pomlčky..... Poradí mi někdo čímpak to může být a jak na to přijdu? Protože nechci s tím jezdit do servisu, ale zkusit se na to podívat sám.... :) díky moc. Moje auto je v podpisu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nerikam ze to tak bude pokazde ale pokud sviti rezerva a doleju tam par litru tak nekdy svitit prestane nekdy ne. Za tech nekolik let co 307 mam jsem to zkousel asi 100x a procento bych videl tak 70:30 ze bude stale svitit.

Jinak ja zacal praktikovat obracenou metodu stale doplnuju plnou nadrz za 200-300,- dvakrat tejdne :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam 406 vyjel sem nádrž do mrtě natankoval za 200 nic ručička se nehla tak sem skusil znova za 200 a pořád nic tak sem do toho vlez diak a tam bylo psáno skutečný obsah nádrže 13 litrů ... přefiltrovaný použitelný obsah nádrže 0 l pak sem skusil za 500 a ihnet se připočítalo i to co sem natankoval předtím a vše bylo v pořádku prostě peugeot si obsah nádrže vypočítáva a stak malim množstvym si neumí poradit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...