Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

podivný zvuk při startu


podgy4

Recommended Posts

Zdravím.Dnes ráno, když jsem potřeboval rano jet, tak mi pezot nahnal strach.Při startu to normálně naskocilo a asi po jedné vteřině v tom zachrastilo jako kdyby šel ventil n tvrdo, jako kdyby o sebe mlatil kov.nemáte někdo s tímto zkušenost?díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dobrý by bylo napsat jestli tomu něco je, nebo není. Motor běží, nebo neběží? Běží pravidelně? Udělalo to znovu atd, takhle se těžko radí, křišťálovou kouli tady zrovna nemáme;)

Ale jedna z možností by byla že se nevratil pastorek starteru a to byl ten zvuk, ale jak pišu vyše, bez dalšiho popisu těžko radit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ten kovovy zvuk ti robi cerpadlo zle nastavenie presvstreku mechanicka zavada a dost casta u tychto cerpadiel.

Pozeram ze by si to rad chipol tento motor skor si zacni zhanat prasule na druhe cerpadlo alebo nechaj toto rychlo opravit inak to casom uplne znicis a potom ti to nik nespravy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Taky bych to typnul na startér. Měl jsem podobný problém - nestávalo se při každém startu jen občas ale měl jsem pocit, že jsou to poslední chvilky motoru.

Problém byl v malých otáčkách startéru = malý tlak na čerpadle a (jak mi řekli v servisu) nějak se vrací tlak zpět a je to na odpis čerpadla. Výměna startéru problém vyřešila. Je taky fakt, že při teplotách pod \"0\" jsem měl problém vůbec nastartovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...