Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206 a parkovací senzory


Valys-M

Recommended Posts

asi bych se s tím na 206 vůbec nezabejval. na legacy mam jeden parkovací senzor (tažný) a ještě jsem ho nepoužil i na ta k velkém autě:mrk a jestli to chceš jen z recese tak bych ze silné lepenky vystříhal černý kolečka a nalepil :D

[upravil dne 10/6/12 21:42 od Capy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezabudaj ze je rozdiel vediet parkovat a mysliet si ze vies parkovat :D

Ja si myslim ze tieto vsetky obmedzenia ako aaj rychlostne, i ked senzor neni obmedzenie ale pomocka, su len zbytocne.....pretoze ak to ma sofer v hlave v poriadku tak neni treba aby bbolo niekde neake obmedzenie...uz v autoskole sa uci na prvej hodine ze treba prispôsobit jazdu stave vozovky, stavu auta a hlavne viditelnosti .....a to pplati aj pri parkovani ked nevies kolko mas placu vystup si a pozri sa alebo siriadne nastav zrkadla a vidis kde mas kolko placu (podla nich sa da parkovat skoro na milimeter presne ale opatrne treba ......

Noosobne nie som proti senzorom je to super pomocka ale nechcel by som ich na aute a stejne nevidia vsetko zavisi v akom su rozostupe a ako vysoko a podobne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...