Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Zaseklá poloosa


ivos2308

Recommended Posts

Zdravím, netuší někdo jakým způsobem vyndat poloosu z 306 1.6 65kw NFZ motor, když jsou povolený šrouby na ložisku, vytažená z náboje a vůbec všecko na volno, ale ta mrcha prostě nejde ven? V servisu mi poradili jedině ji vyrazit tam jak je ložisko. Mám dojem, že je zaseklá na tom tisícihranu v převodovce. Nemá někdo zkušenost nebo radu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

To ložisko je prostě v tom domečku nalisované. Když je to starší, ven hold lehce nejde.

Taky mě napadlo ten domeček odšroubovat, ale to by asi stejně nešlo, protože ve směru vyndání poloosy vadili šrouby snad od toho téčka co vede vodu k vodní pumpě. Takže by se muselo odšroubovat i to.

Nakonec jsem to vyndal - za pomoci mega síly a vychytávky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte chcel by som sa spítať keď idem doprava a niečo mi bucha v kolesi proste ale len keď idem vpravo tak to je poloos ? pozeral som pod autom nič tam neni povolené a poloos sa nehýbe...resp. hýbe len do strany koleso a motor proste hore dole to nejde ... dosť to búcha ... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...