Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tlumení výfuku


Škardič

Recommended Posts

Ten mezikus dělá to, pokud tedy myslíme oba to rozvětvení s klapkou že je to hlučné a vícehlučné (je to jako v místě navaření sundat zbytek sestavy. US záležitost... Použil jsi druhovýrobu, nebo \"tuning\"? Zatím tohle téma spíš působí dojmem, že jde o důkaz toho, že je leckdy lepší si připlatit za tlumič u odborné fa než něco čudlat po garážích... Mmj. přesně tohle se mi stalo u duplexu, hlavně že jsem měl vše \"průchozí\", ještě jsem odstranil vytlumení vozu a po 30 km mi mohla upadnout hlava (moje, ne na motoru :)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rootsky: nene, ještě jiný, mám na mysli klapku, která přivírala výfukový potrubí přímo před zadním tlumičem. Vím, že to bylo i v Tuning Magazine v nabídce nějákýho tuning obchodu. Fungovalo to asi na principu, že se to přiškrtilo a dělalo to menší bordel... Nemám s tím zkušenost, tak nevím jakej to bude mít vliv na výkon...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promiň ale tohle je přesnej případ na kterej vždycky čekám,snažím se pomoct a někdo kdo o tom toho moc neví si dělaá akorád prdelky:aut Tohle není můj výmysl ale prodává se to hlavně v zahraničí a klapka je ovládaná elektricky a nestojí to málo proto jsem si to udělal sám a funguje to dobře:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...