Jump to content

tlumení výfuku

Škardič
 Share

Recommended Posts

Ten mezikus dělá to, pokud tedy myslíme oba to rozvětvení s klapkou že je to hlučné a vícehlučné (je to jako v místě navaření sundat zbytek sestavy. US záležitost... Použil jsi druhovýrobu, nebo \"tuning\"? Zatím tohle téma spíš působí dojmem, že jde o důkaz toho, že je leckdy lepší si připlatit za tlumič u odborné fa než něco čudlat po garážích... Mmj. přesně tohle se mi stalo u duplexu, hlavně že jsem měl vše \"průchozí\", ještě jsem odstranil vytlumení vozu a po 30 km mi mohla upadnout hlava (moje, ne na motoru :)).

rootsky: nene, ještě jiný, mám na mysli klapku, která přivírala výfukový potrubí přímo před zadním tlumičem. Vím, že to bylo i v Tuning Magazine v nabídce nějákýho tuning obchodu. Fungovalo to asi na principu, že se to přiškrtilo a dělalo to menší bordel... Nemám s tím zkušenost, tak nevím jakej to bude mít vliv na výkon...

Něják tak nechápu, proč si to dáváš na auto, když ti potom vadí, že to dělá bordel :D Já si kupoval výfuk s tím, že to má pěknej zvuk a s hlukem jsem se dopředu smířil ;)

Kup si originál výfuk a budeš to mít OK :)

Protože sem měl stejný problém tak jsem si tu klapku vyrobil a na přiloženým obrázku se můžeš podívat jak to vlastně funguje :D nic na tom není,zmáknul sem to v práci za jednu šichtu :D

A.originál

B.klapka uzavřena

C.klapka otevřena

post-30367-14109624904596_thumb.jpg

Promiň ale tohle je přesnej případ na kterej vždycky čekám,snažím se pomoct a někdo kdo o tom toho moc neví si dělaá akorád prdelky:aut Tohle není můj výmysl ale prodává se to hlavně v zahraničí a klapka je ovládaná elektricky a nestojí to málo proto jsem si to udělal sám a funguje to dobře:)