Jump to content

tlumení výfuku


Škardič
 Share

Recommended Posts

Ten mezikus dělá to, pokud tedy myslíme oba to rozvětvení s klapkou že je to hlučné a vícehlučné (je to jako v místě navaření sundat zbytek sestavy. US záležitost... Použil jsi druhovýrobu, nebo \"tuning\"? Zatím tohle téma spíš působí dojmem, že jde o důkaz toho, že je leckdy lepší si připlatit za tlumič u odborné fa než něco čudlat po garážích... Mmj. přesně tohle se mi stalo u duplexu, hlavně že jsem měl vše \"průchozí\", ještě jsem odstranil vytlumení vozu a po 30 km mi mohla upadnout hlava (moje, ne na motoru :)).

Link to comment
Share on other sites

rootsky: nene, ještě jiný, mám na mysli klapku, která přivírala výfukový potrubí přímo před zadním tlumičem. Vím, že to bylo i v Tuning Magazine v nabídce nějákýho tuning obchodu. Fungovalo to asi na principu, že se to přiškrtilo a dělalo to menší bordel... Nemám s tím zkušenost, tak nevím jakej to bude mít vliv na výkon...

Link to comment
Share on other sites

Něják tak nechápu, proč si to dáváš na auto, když ti potom vadí, že to dělá bordel :D Já si kupoval výfuk s tím, že to má pěknej zvuk a s hlukem jsem se dopředu smířil ;)

Kup si originál výfuk a budeš to mít OK :)

Link to comment
Share on other sites

Protože sem měl stejný problém tak jsem si tu klapku vyrobil a na přiloženým obrázku se můžeš podívat jak to vlastně funguje :D nic na tom není,zmáknul sem to v práci za jednu šichtu :D

A.originál

B.klapka uzavřena

C.klapka otevřena

post-30367-14109624904596_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Promiň ale tohle je přesnej případ na kterej vždycky čekám,snažím se pomoct a někdo kdo o tom toho moc neví si dělaá akorád prdelky:aut Tohle není můj výmysl ale prodává se to hlavně v zahraničí a klapka je ovládaná elektricky a nestojí to málo proto jsem si to udělal sám a funguje to dobře:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...