Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

černý olej


jiri999

Recommended Posts

Ja u svojej 1,9D ledva dolejem olej a uz je cierny :D ale tiez ma to stvalo :roker tak som si kupil taky fajny preplach co sa nalieva do stareho oleja necha sa pobezat a potom sa vypusti ale ako trosku tomu pomohlo ale na dlho nie a okrem toho mi od vtedy zacal tiect olej z pod vivevi, pod vika a tak :D cize :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak jsi to pak řešil:DTaky se mi to stalo.Ale naštěstí mi to docvaklo,když jsem tam nalil jen jednu flašku.Stál jsem na asfaltu před zahradou,takže okamžitě fofr pro lopatu,nabrat zem a naházet na olej,aby se moc nerozlil po cestě.Být panelákovým povalečem v králíkárně a nemít zahradu se zemí,tak by to bylo na infarkt.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co bych řešil ? :D olej se ekologicky vsáknul a je tam černej flek ještě ted :D a to je přes půl roku .... nějak tu zahradu musíš vyzdobit :super

To jsi nechal na zahradě vsáknout 5 litrů oleje???To jsi teda prase.Aspon kdyby jsi to naložil lopatou a dal do popelnice.Víš,že kapka průmyslového oleje zničí 1000 litrů vody?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prase jméno mé, těší mě ... tak jako ono stim moc neuděláš, když zjistíš že musíš znova pro olej a pění v tobě vztek....

Ale já věřím tomu že dnešní olej neni \"vůbec\" škodlivý :mad::mad:

A opravdu nejsem ekoterorista :myslim

ted jsem ještě koukal do studny vedle, která se nepoužívá a nikdy ani už používat nebude a žádnej mastnej flek či něco podobnýho :) ono to zas tak divoký nebude ....

[upravil dne 11/6/12 17:31 od vavoj]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...