Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přestál jít centrál


Guest TCNZEEK

Recommended Posts

Všechny Vás zdravím. Mám problém se 406 \"plně přestal jít centrál. Z počátku sem tam blbnul, ale tet už nejde vůbec, jak na dálku, tak i manuálně v zámku. Už nevím kdo, ale někdo mi říkal, že snad pod zadníma sedačkama je něaké řízení centrálu a to je prý zřejmě v čudu:( Myslíte si, že by to tedy mohlo být tím? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to by tedy chtelo znat presnej datum vyroby podle VIN, protoze v roce 99 se to lamalo a existovaly modely s faceliftovou karoserii, ale jeste starou elektrikou.

Pokud by se jednalo jiz o model s novou elektrikou a jednotkou BSI, tak bych hledal problem nejspis v prelamanych dratech v pruchodkach prednich dveri nebo v samotnych zamcich, kde jsou koncove spinace, ktere davaji signaly o stavech prednich zamku (tedy zda je zamceno/odemceno a zda jsou dvere zavrene nebo otevrene)

[upravil dne 9/6/12 15:14 od Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže je možný, že jednodka BSI je špatná? Že by to nakonec mohlo být přelámaným kabelem? Tomu s emi nechce ani věřit a v té šedé krabičce mám hledat co? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...