Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak vám sedí zadek?


Hafity

Recommended Posts

Hej hola! Jelikož je moje almara už dosti stará a má i dost namotáno, tak se mi zdá, že zadek sedí dost dole. Asi unavené pružiny. Taky jezdívám plně naložený, ale zadek se nezvedne ani když almaru úplně vyložím. Jak jste na tom vy? Napadlo mě dát tam brka z něčeho užitkovějšího, třeba ze Scuda, teda jestli to pasuje....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm. Jedině se vrhnout hrdinně pod kýžený vůz a promptně odměřit....:aut

No zrovna mám almaru na heveru kvůlivá výměně těsnění mezi hlavou a sběrným, tak ještě podumám.... Zaujal mne prostor okolo gumových dorazů....

[upravil dne 16/6/2012 17:06 od Hafity]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Se zadnimi pruzinami jsem pred lety delal ruzne pokusy u Golfa II. Pruziny se lisily nejenom prumerem dratu ale i poctem vinuti, napr. z Jetty. Zkousel jsem dat i mensi pruziny dovnitr. Sice auto uvezlo vetsi zatez a drzelo zadek ale jezdit se nedalo. Vubec to neperovalo.

Ja mam 8 mistni Evasion a pri plnem zatizeni - 8 lidi + rakev na strese vuz porad drzi zadek na zemi. Doporucoval by davat predepsane pruziny. U pruzin z Experta to muze byt na ukor komfortu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...