Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaká lambda sonda


pavska

Recommended Posts

Zdravím, mám dotaz dnes jsem byl na technický a na emisích mi řekli že sou špatný \" prošel jsem \" pak při prohlídce mi kouknul na lambdu a řikal že to mohla udělat ona. Chtěl bych se zeptata jaká by tam správně měla být, popřípadně jestli je něco podobná originulu atd. Byl bych rád když bys te mi jsem hodili odkaz třeba nějakou. Děkuji. VIN: VF34BLFZ270998645, auto 405 - 1.8. r.v 93

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám dotaz dnes jsem byl na technický a na emisích mi řekli že sou špatný \" prošel jsem \" pak při prohlídce mi kouknul na lambdu a řikal že to mohla udělat ona. Chtěl bych se zeptata jaká by tam správně měla být, popřípadně jestli je něco podobná originulu atd. Byl bych rád když bys te mi jsem hodili odkaz třeba nějakou. Děkuji. VIN: VF34BLFZ270998645, auto 405 - 1.8. r.v 93

Ještě jsem zapomněl že mám zvýšenou spotřebu průměrně 11 až 12 na 100km :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napěít by mělo být kolem 0,6 voltu. Nejlíp to zjistiš osciloskopem nebo na emisich STK.

Na STK nejdu už :D jsem rád ž mi to dali z milosti :D, při zvýšených otáčkách jsem se dostal až na 0,90V , podle auto data co sem ted mohl videt píší tam že je to 0,1 - 1 V teoreticky by to mělo být OK, nechápu tedy proč mi na emisích nechteli dát známku že je prej v háji lambda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...
  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...