Jump to content

tarif T-mobilu ?

JaKoB
 Share

Recommended Posts

Právě, že já moc nevolám.(dobíjím) Mám jen jedno nej číslo a to mě vyjde na 196 kč měsíčně. Možná bych našel ještě dva lidi, ale těm volám tak jednou, dvakrát do roka.

Mě spíše mate to, že zvýhodnění bývá na nějakou dobu a ne po celou dobu smlouvy(36 měsíců).

Jojo přesně tak. ještě jsem zapomněl dodat, že mi k tomu dali funglovku tel (v ceně 4000) za 1 Kč...

Oni to mají přepálený ty ceny, ale když si nedupneš, že chceš volat za míň, nebo že ti konkurence nabízí za tolik a tolik, tak proč by ti sami od sebe slevovali...

Mě zase končí smlouva v prosinci a jsem zvědav co z nich zase vytluču :D:D:D

Guest Lubk0

Niektore veci sa nedajú vybaviť na pobočke :)

Slovenská obdoba T-Mobile Cz = Telekom (bývalí T-Mobile SK a T-Com) majú na niektoré špeciálne zľavy oddelenie \"RETENCIE\" ktoré umožnuje dávať zľavy, ktoré na pobočke nevybavíš. Takisto obchodníci rôznych úrovní majú práva na udeľovanie rôznych zliav ktoré na pobočke tiež nevybavíš :)

Všeobecne vládne pravidlo, že na pobočke sa dajú dať zlavy najmenšie = je to jednoduché. Telekomunikačnej spoločnosti sa najviac oplatí, aby predávali v takých cenách, aké majú v cenníku a volne na internete. Predajcom na pobočkách, nedávajú možnosť zliav, a väčšiu časť ich mzdy tvoria práve odmeny za predaj. Tým docielia to, že predajcovia na pobočkach sa snazia predavat. Keby im dali možnosť zliav, predajcovia by to davali hocikomu :)

Ja som kvazi zamestnanec, a tiez som si vybavoval zlavu cez retenciu.

Podla Seba 7 Naj = za 20 Eur s DPH = cca 625 kč

200 minút všade

Nekonečno Telekom (pevne linky aj mobily) nonstop 24 hodin denne / 7 dni v tyzdni

1000 SMS všade

2 GB internet neobmedzeny

Tuto zlavu u nas vie vybavit len telefonicky retencia.

Ak mas dobyjaciu kartu, tak prefoteny obciansky preukaz mozu ziadat \"opravnene\" ... Nakolko zmluvy posielaju kurierom, a ten nemoze menit udaje v zmluve, ani nič .. Tj aj ked mas predplatenku, si v podstate novy zakaznik, nakolko bezna vec pri predplatenkach je ta, ze majitel je napisany niekto, a ta karta uz X krat zmenila majitela :)

Ne toho se neboj, oni když chtějí tak umí dát slevu a pěknou... ;)

Třeba já mám za 600Kč - 620min volných + večery a víkendy grátis (teda jen v síti)

Tak to já mám za 225 vč dph 1080 do všech sítí v jakoukoli dobu a sms a voláni v siti o vikendech a svátcích gratis. Lubko chtěl vidět i smlouvu,že to není možné a pak se ani nevyjádřil.