Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pomoc pri kupe 207


pleco

Recommended Posts

mám jeden specifickej dotaz ohledně vti :D někde jsem slyšel,že je to bezúdržbovej motor,že tamje vlastně rozvodovej řetěz místo řemenu. teď jsem zase našel v autodílech,že se prodávaj i řemeny do rozvodů. Tak jak to vlastně je?

klidně můžete hodit i nějakej článek o tomto motoru, já furt nic nenašel...

[upravil dne 12/10/12 08:57 od c.WO.k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mám 207 1.4VTi rok 2011 i když jsem ji sem zatím nedal, jelikož je z každodeného ježdění zapráskaná tak spotřeba co mě ukazuje je 5.6 na 15 palcových kolech tet tam mám 16 a spotřeba šla na 6.4 takže celkově se tak pohybuje spotřeba kolem 6 litrů, ale to je takovy to pohoda ježděni jinak bych řekl, že bude papat víc :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám 207, 1,6 VTI- s upraveným výkonem na 135 PS... ale měl jsem tu čest jet v 208 s motorem 1,4... a musím říct, že to jede jako z hnoje... hovnocuc je proti tomu rychlejší... nevím kde vzali papírové hodnoty, ohledně spotřeby asi mají pravdu, ale hodnoty zrychlení, nevím, nevím... tu 1,4 v 208 je třeba točit hodně a s rukou na srdci a zvýšeným tepem předjíždět.. měl jsem za to, že 300 kg méně pomůže tomu aby se 1,4 ve 208 15\" kola, bude pohybovat stejně jako 1,6 v 207 na 18\" kolech.. bohužel... pocit jsem měl, že za sebou tahám ještě přívěs... bohužel jsem neměl možnost ozkoušet 1,6 benzín v 208, ale jel jsem v 1,6 naftě 208 a ta měla moc pěkný tah, krouťák, perfektní motor k tomuto autu a super spotřeba..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...