Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pomoc pri kupe 207


pleco

Recommended Posts

fajn,tak mi zbejvá akorát 1,6, co jsem chtěl i do 206 :D 1,4 8V nějak ani nechci a VTI no... Pánové to byste mi tu mohli rozvíst,jak na tom tyhle motory jsou... Kámoš mi řikal,že VTi se serou,kvůli rozvodovýmu řetězi nebo co to tam je,že se rád vytahuje. Tak by mě zajímalo jak to celkově s tim motorem je. Jsem pro 207 rozhodnutej,ale nvm jakej motor no a hdi asi nechci :D když bude nejhůř,tak udělám radost přítulkyni a koupim 308,ale tam jsou stejnak stejný motory,tak to je jedno :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pane cwok asi tu vznika chaos bavime sa o motore 1.6 vti s oznacenim EP6 s vykonom 120 koni a tie sa do 206 a 307 nedavali to si pleties s TU5JP4 tiez 1.6 ale vykon 110 koni cca takze teraz aky to chces ty ?? =D

a pani rozvody vam neskocia len zamrzne motorcek ktory ovlada variabilny zdvih sacich ventilov =D

[upravil dne 1/10/12 19:27 od spartan]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co mate proti 1,4 65kw mal som tento motor v 307ke a nemozem povedat jedno zle slovo na ten motor. A s VTi ukaze cas. a na zimu som pripraveny:papa

hmm opakovany unik oleja z pod tesnenia hlavy ?:D inac nic

ano mas pravdu menili mi tesnenie v ramci zaruky pri 24 000km a predaval som auto ked malo 71 000km a tesnenie drzalo bez problemov /iba taka mala poznamka/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...