Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Aditivum do nafty + nafta


Machy999

Recommended Posts

Zdravím pánové,

mám dotaz zda používáte nějaké aditivum a popřípadně jaké.

A taky kde tankujete??

X let tankuji pouze u Benziny a občas si dopřeju Diesel Vervu.

Má někdo třeba jiný tip?

Ohledně aditiva jsem si početl na fórech.

A docela byl ohlas na výrobek od fa. DELPHI Diesel plus...

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dávám aditivum skoro při každým tankování, tankuji v klidu garáže za rozumný peníz tak to motoru kompenzuji na přilepšení. Jinak je úplně jedno jaký aditivum tam dáváš, dal jsem si práci a četl složení jednotlivých aditiv od různých výrobců a kupodivu jejich složení je skoro identické, přesně si nepamatuju ty hlavní složky ale jsou ve všech stejný :D, jediný čím se ty aditiva zásadně liší je obal a cena :mrk. Takže je to jak s lékama stejný složení účinné látky a někdy až třikrát větší cena. Takže v klidu tvrdím že rozdíl mezi nejlevnější a nejdražší je jen věc pocitu toho kdo to kupuje. Stejně jak u kuřáků Marlbora a Startky je stejnej hajzl a přesto kdo hulí Marl. je king :papa a teď čekám že se do mě pustíte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslel som ze FAP je na tomto fore TOP tema :D

ja aditiva nedavam ani davat nehodlam. je to vyhodeny peniaz. tot moj nazor...

a fakt skoda zakladat dalsiu temu na dotaz ktory tu uz bol odpovedany x-krat... :papa

bart.lbc nechcem rypat ani provokovat,

ale kukol si si niekedy svoj prispevok

napriklad tento ?

skus sa nanho cisto laickym okom pozriet a uznas ze tvoj podpis je hodny aj 10 tvojich prispevkov :D sory :aut

[upravil dne 7/6/12 08:44 od Marcel00]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasná a stručná odpoved. Proc sem pises ty to nevim kdyz je otazka jaky pouzivate adetiva? Aty je nedavas asi bys mel byt prvni kdo se ma zamyslet, taky nechci rypat.:myslim

jj, ja som ho chcel usetrit penazi vyhodenych za aditivum...

to sa snad moze ci nie ? :super

a mal som na mysli nieco uplne ine, nie tvoj prispevok ale tvoj podpis zeje proti pravidlam.... sory no. :roll

[upravil dne 7/6/12 11:44 od Marcel00]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bart.lbc :

Prosím o úpravu podpisu viz pravidlo fora a vymazání mezery mezi obrázkem a spodním textem

děkuji

10. Pravidla pro podpis

Uživatelé si mohou definovat vlastní podpis na fóru, tento může obsahovat vložený jednoduchý obrázek (ne flash apod.) o maximální velikosti 100x1024px a max 240kb. Obrázek nesmí být reklamního charakteru.

Doporučuje se uvést aktuální vůz s motorizací, r.v. a popř. link na Váš profil na hlavní straně a Vaši spotřebu paliva.

Zakázány jsou jakékoliv jiné webové adresy, inzeráty či odkazy na ně. Stejně tak do podpisu nepatří jakékoliv sdělení odlišné od zaměření fóra. Výjimku pro vložení webové adresy a popisu činnosti mají schválení komerční inzerenti po zaplacení daného poplatku klubu - Info ZDE

Administrátor má právo nevhodný podpis (podpis příliš dlouhý, obsahující příliš velký obrázek nebo jinak porušující pravidla fóra) upravit do přijatelné podoby.

Vedení klubu, admini a moderátoři mohou mít v podpisu jakékoliv sdělení či webové adresy související s chodem klubu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar chlapáci taky používám VIF i když tuhle zimu mi to k ničemu nebylo ale musím uznat že manželčino DCI bez VIFu končí se startama kolem mínus 10stupnů s vifem startuje do minus 20 .Já ho dávám jen v zimě ale uvažuju na zimu tankovat v německu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som pouzival aditiva od spolocnosti liqui-moly, maju dost pobociek po Slovensku aj tak isto aj v Cesku.

Urcite odporucam. Kvalita za dobru cenu. Ja uz aj ich olej pouzivam, vyhodou tejto spolocnosti je ze sa specializuje prave na taketo veci a v nemecku sa postupne prepracovala na 1.miesto na trhu .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupca: Tak úplně to není jedno jaký dáváš aditivum do nafty, zde je takový menší test aditiv, a VIF tady vyhrál, proto je asi nejpoužívanější tady na klubu. Osobně ho taky používám už pár let, a jsem spokojen, motor má kultivovanější chod a celkově se ztišil:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po Přečtení a zhlédnutí testu (Dík Šaldo) jsem si včera koupil vif..:) nevím jestli je to můj subjektivní názor ale mám pocit , že po ujetí cca 5km motor tak nějak stichl! upřímě i kdyby to mělo pomoct jenom s tím že ten motor stichne tak těch 170Kč za ten 0,5l (cca 20Kč k tomu takování za 2400kč) za to stojí;)

P.S: máte nějakou fintu jak to lejt do nádrže??? aby jste neměli zakydaný pežotky?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...