Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chiptuning vase skusenosti...


kawasa636636

Recommended Posts

Ahojte chcel by som sa Vas spytat na vase skusenosi s chiptuningom.Aka je vasa spokojnost po uprave o kolko vam vyskocil vykon,ci to vobec stalo za tie peniaze. Zhorsilo sa nieco napr.ranne zimne starty?pocul som ze auto viacej dymi?dalsia otazka ako to je na emisnej kontrole,klesla aj spotreba dik za odpovede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A myslíš čip na Parťáka nebo všeobecně na pežo?

Čip na Parťáka bych nedoporučil. Podle mě to nemá smysl. Auto je krabice na kolech, která má svůj daný odpor vzduchu. Zbytečně utratíš peníze bez výrazného efektu ( to je zkušenost člověka, který si nechal zvýšit výkon u Partnera III, r.v. 2011, 115koní ). Úprava se týkala i komplet výfukové soustavy. Dle měření šel výkon nahoru o 22kW, ale samotný efekt v podstatě žádný.

Osobně mám zkušenost s čipem na 406 2,0 HDi a 2,2 HDi. U 2,0 HDi šla dolu spotřeba, auto víc kouřilo, zimní starty ok. Výměna oleje a filtrů při 10tis. U 2,2 HDi jsem extra změnu nepozoroval. Výměna oleje a filtrů opět při 10tis. Všeobecně emise nejsou dobré.

Závěrem: už bych do toho nešel. Pokud se chceš povozit v silném autě, kup takové, které to dokáže bez čipu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky to považuji za zbytečné vyhazování peněz a dávám Honzovi z Nera za pravdu. Známý si před dvěma lety taky pořídil Partnera se zvýšeným výkonem. Tak jsme si je prohodili a po testovací jízdě jsme se shodli, že jsme nic nepoznali. Zdálo se nám to stejné. Hold tohle je auto spíše pracovní, tak se nedá čekat výkon jako od sporťáku. Na to není stavěný a zatáčkách se dost naklání. Já to trochu zmírnil zátěžovými pružinami, ale stejně nic moc.U Partnera spíše oceňuji spolehlivost, spotřebu a praktičnost. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...