Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co vy na to?


JIRA76

Recommended Posts

Motor sice bude fungovat, ale my nebudeme mít co dýchat. Myslím, že zbytečná není, kdyby to jen jednoho člověka ovlivnilo tak to zbytečné není. A já myslím, že rozumný člověk se chová rozumně a ti druzí: Komu není z hůry dáno v apatyce nekoupí, říkala moje babička.

Mimo to motor bez olejového filtru bude také fungovat, ale kratší dobu, je to jen o úhlu pohledu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapy. Do Motomoto nerýpejte. Mi co ho známe jsme raději potichu a ten kdo chce, tak si fap udělá a je zticha.

Moto je zastánce čistého ovzduší a občas má pravdu.:papa

[upravil dne 10/6/12 14:54 od Tango C8]

Nehodlám do nikoho rýpat,to pokud někdo nedělá do mne nedělám i já. Tudíš doufám že to ode mne tak nevyznělo :o

Jen tedy malou otázku,co stojí oprava? Ptám se proto že jsem do žabožrouta nacpal toliko že někdy si pokládám otázku zda to ještě rozdýchá rodina... Ale to je o něčem jiném. To bylo napsáno pro zasmání...

[Edited on 10/6/12 14:51 by JIRA76]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oprava stoji mnohem vic nez odstraneni a je svatej klid jo a kdyz si mysli nekdo ze to zmeni nak ekologii ze tam ten fap bude tak je to blbost fap pohlcuje jen saze (pevne casti) tod vse muj nazor je vyhod to a mas klid

No jasně pohlcuje saze, zrovna předevčírem jsem byl nucen jet za jedním co ho evidentně neměl a při každém zařazení se mu černě zakouřilo od výfuku. A řeknu vám nic přijemného a bylo jih hodně. Těch sazí. Takže pokud si někdo myslí, že je k ničemu tak bych mu přál tohle zažít. Je to podle mě lepší než šperkování auta různými doplňky a vylepšeními.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si dej světlý kapesník na výfuk, přidej plyn na 3000 otáček a pak ho si ho prohlédni. Uvidíš co ti z toho létá.

Ono je to zbytečný,ale už jsem to tu psal,najdi si někde vlákno kam jsem dal i foto protokolů z emisí a rozdíl bez fapu je naprosto minimální a sám technik mi říkal,že kdybych ho vzal u huby babákem na Paku nahoru a přijel měřit,tak jsem stejně jak s Fapem. BBJ mi taky v nějakém vlákně psal,že mi to lehce zakouřilo v kopci,ale to přikládám tomu,že to auto nebylo cca 400km mimo město a tam jsem to trošku přišlápl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...