Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co vy na to?


JIRA76

Recommended Posts

Zdravím vás pánové. Vím, že do diskuze o FAP vstupuji se značným časovým odstupem, ale jsem mezi vámi zelenáčem (byť věkem pro mnohé z vás již kmetem). Řešíte tady jestli FAP \"off\" nebo \"on\" - legální, nelegální ... V této republice je to asi zatím celkem jedno, ale máte někdo zkušenosti s rakouskou, nebo německou policií v případě že jedete s FAPem Off? :o

A ještě mě v této souvislosti napadá určité kompromisní řešení (pravda nevím jestli jste to tady už neprobírali) - co říkáte na nabídky různých firem nabízejících renovaci FAP, kdy \"garantují\" až 98% vyčištění fitru? (Samozřejmě nemám na mysli proplach horkou vodou :))

Protože na FapOff tu najdeš asi milion odkazů není třeba k tomu nic dodávat. K otázce na vyčištění tu zase tolik odpovědí není - vyčistit to jde, záleží na metodě, ale taky dost na tvaru filtru jak moc mu prodloužíš život. Každopádně i když to uděláš jenom tou VAPkou tak jsou to desítky tisíc km. Mimochodem tu hysterii kolem moc nechápu když jsou dostupné filtry v druhovýrobě za velmi zajímavé peníze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pořád dokola. K čemu mi bude nový FAP originál nebo z druhovýroby, když se neumí při jízdě po městě zregenerovat a ani žádná kontrolka nesignalizuje probíhající regeneraci? K čemu je zařízení, které se jízdou po městě zničí? Jízdou po městě myslím, když třeba celý měsíc jezdím v zimě jen po městě, t.j. asi 1000km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak tedy ale je na pořadu dne zda je takové auto vhodné na takový provoz. Já třeba kupoval auto u kterého je jasné, že bude jezdit hlavně po městě v benzínu. Abych se vyhnul těmto problémům.

Je to jako kdyby jsi si koupil stolní počítač a protože na přenášení je moc velký tak by jsi mu vykuchal některé součástky.

Já vím nesedí to přímo přesně, ale jen prostě proč jsi vybíral takovéto auto, repektive takový to motor když.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takové auto jsem vybral, protože podle mě je vhodné pro jízdy ve městě tím jak se do něj pohodlně nastupuje a vystupuje a jak se tam pohodlně a bezpečně přepravují děti. Diesel se dle mého názoru k tomuto autu hodí, protože je to auto hodně těžké a diesel táhne pěkně odspodu. Navíc stavím a potřeboval jsem něco co bez problémů utáhne a ubrzdí přívěsný vozík, bydlím totiž v dost nepřístupném místě a náklaďák mi sem s ničím nezajede. Nikde se navíc nepíše, že moderní diesel není vhodný pro jízdy ve městě. To s tím FAPem jsem bohužel vyzkoušel až první zimu na vlastní kůži. Měl jsem tedy to auto, u kterého jsem udělal prvotní servis (rozvody, olej v motoru i v převodovce, destičky, lanovody, všechny filtry, klimatizaci .....), prodat a koupit jiné a u něj to všechno udělat znovu? To by se mi hezky prodražilo. A to bych ještě u toho svého musel nechat vyměnit ten FAP. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to asi určitě ne, spíš aby další si to vždy trochu víc rozmysleli. A musím se přiznat, že je spousty článků, kde se uvádí, že naftové motory nejsou pro městský provoz příliš vhodné. A myslím, že i bez FAPu to celkem platí, pokud se nejezdí stále, třeba rozvoz po městě něčeho. Jinak se motor pořádně nezahřeje atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolím si tvrdiť, že 99% malích a veľkých dodávok v európe je/sú nafťáky. Daktoré jazdia iba mesto a každých pár 100 metrov stoja a vykladajú tovar. Tie autá po meste najazdia aj pol milióna a žijú. Sú to firemné autá, nešetrí sa nimi a jazdia stále, či už s väčšími poruchami alebo menšími. Samozrejme krátke trate ten motor zabíjajú, ale životnosť dnešných dieselov nie je 100 000 km.

Takže my čo máme dieseli, len okolo komína sa myslím nemáme čoho obávať ak auto dostane pravielný servis tak ako má a nebudeme to za studena hnať hneď na plný kotol.

Pre mňa osobne je benzínové auto absolútne nezaujímavé i keď by sa mi pravdepodobne viac vyplatilo čo sa týka nákladov na servis motora.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

A co tak radsej novy filter ? Minuly ryzden som kamosovi kupoval tento http://allegro.pl/filtr-czastek-stalych-dpf-bmw-730-d-e65-e66-i3657818595.html

Cena v prepocte 220 eur , zaruka samozrejme s tym ze ked stary poslem spat poliak mi vrati 70 eur. Myslim ze to je slusna cena. Uz som z tej firmy jeden doniesol do Audi allroad funguje pol roka bez problemov.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...