Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Samsung Galaxy S2-praský display(opraven záruka pokračuje)


Gabriel 307

Recommended Posts

Zdar všichni:( dnes se mi povedlo prasknout display na SGS2 :fnuk.Je tady někdo z oboru?Má smysl výměna displaye nebo je to zbytečný.Telefón zakoupen v listopadu u Vodafone.Telefón se zapne,svítěj spodní tlačítka,slyším zvuk při zapínání ale display je K.O.

Myslíte že přes Vodafone bude oprava levnější,než bych to dal někam spravit?Když to dám někam spravit tak je jasný že padá záruka. Jsem vůl :grr:grr:grr

[upravil dne 14/6/12 22:15 od Gabriel 307]

[upravil dne 22/6/12 13:11 od Gabriel 307]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D že bych napsal že byl v držáku v autě a auto bylo celý den na sluníčko u baráku a když jsem se vrátil tak už jsem ho tak našel :myslim

mobil nenese žádné poškození a to vrchní sklíčko je ok-není prasklé ale je prasklý display pod ním:nevim

[upravil dne 6/6/12 20:11 od Gabriel 307]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vono samo, von mi sám spadl do záchoda, tak to je předci důvod k reklamaci. :D

Neberte to osobně, ale takovýhle řeči mám dnes a denně na stole.

Myslím, že cena opravy bude tak půlka ceny přístroje a to se furt ještě vyplatí. Poptal bych se kolik a kde to může stát.

Vodafon stejně sám servis nemá, takže to budou někam posílat.

Mám také S2, tak držím kolegovi palce.

Na záruku ale prosím ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prodávat zatím asi né, jak poznám jestli digitizer na pohled je jasný že je prasklý display,

volal jsem na linku Vodafonu a řekli mi že když je obejdu tak padá záruka oni to posílají do Kladna-BRITEX

kdyby jsem ho utopil tak to neukecám,ale tohle by se nějak možná mohlo

[upravil dne 8/6/12 15:25 od Gabriel 307]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

číslo mám zítra tam budu volat

koblih69 : no že na něj svítilo to sluníčko,pokud telefón nenese žádné poškození ani to sklíčko na něm není prasklý-za pokus nic nedám,vůl už jsem tak ho ze sebe udělám znova třeba to pomůže-v nejhorším případě to zaplatím:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pozeram ze samotny digitizer stoji 100 libier a s displeyom 130 ... na vymenu v domacich podmienkach by som si sam netrufol kedze tieto su uz lepene a pri rozoberani ich treba nahriat aby povolila ta lepiaca folia okolo ... vies si predstavit co to spravi ked to s teplotou prezenies :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...