Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Podsvícení manuální klimatizace


JaKoB

Recommended Posts

Potřebuji vyměnit žárovku ve středovém panelu, která osvětluje klimatizaci. Nemám digitální klimu, ale manuální, nový model.

Kde mám zabrat, abych něco nepo....?

Pokoušel jsem se sundat kolečka nastavení a ventilátoru, ale nejdou, mám strach víc zabrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V sekci udělej si sám je návod na digitální klimu a na starší modelovou řadu P406.

Já mám nový model a manuální klimu.

Pokud jsi tedy někde našel návod na moji klimu, tak dej odkaz.

Pokusil jsem se vyloupnout ty plasty vedle displeje a nevím jak dál a ještě k tomu mi nějak málo svítí zobrazení času.

Levá strana displeje je v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v displeji mas taky popraskane zarovky, pokud sviti jen cast a zbytek je podsvicen nerovnomerne.

Vycvaknes ty zaslepky vedle displeje, pak demontujes 4 Torx sroubky pod nimy, pomoci dratu nebo hrebiku zasunutych do otvoru v celnim panelu autoradia uvolnis a vytahnes autoradio a demontujes zbyvajici 2Torx srouby pod nim, ktere drzi panel klimatizace, ten pak jiz snadno rozeberes a vymenis zarovky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem s výměnou hotový.:super Původně jsem šel vyměnit žárovku za kolečkem teploty a nakonec jsem vyměnil i ty za displejem, byly už dost černý a jedna přestala svítit jak jsem se v tom začal šťourat.

Každopádně žárovka do této klimy se musí dávat zezadu a vadí tam ty bovdeny, ještě že jsem měnil tu vlevo.K té pravé bych se asi jen tak nedostal.

Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...