Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Oprava start.klíče


HOFA

Recommended Posts

Chtěl bych se zeptat,rozpadl se mi start.klíč originál co je z dálkovým ovládáním,nechal jsem si udělat nový klíč jako záložní ,ale bez DO. Starý originál jsem slepil.ale nějak obzvlášt dobře to nedrží a nefunguje pružinka na vystřelování klíče,dá se tohle někde dár opravit ?

Nebo sehnat celý jakoby ten obal ,že bych do něj přehodil elektroniku ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

www.gasta-coupek.cz

Vezmi tam klíč, oni ti to opraví.

Vyklápěcí mechanismus je doma neopravitelný, obvykle jsou vyščudlané ty zarážky a lepení nepomůže, jsou tam moc velké síly.

Připrav si asi 500 a zajdi tam, případně ti namontují jenom zadní část s vyskakovacím mechanismem a předek si ponecháš. Vezmi oba klíče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na e-bay se musíš trefit do přesného typu - \"baterka na desce\" - \"baterka mimo desky\" a ještě nějaké plastové výstupky atd.

Já jsem to řešil na 1007, která má 4 tlačítka (i otevírání dveří), a byl jsem rád, že zadní strana náhrady pasuje k přední straně originálu. Kopie (čína?) se liší v detailech.

Takže jsem volil neriskovat s nepasujícím, ale vlastně riziko jsem přenesl na tu firmu \"ať se snaží\".

Nový vyskakovací mechanismus je úplně jiné konstrukce, než starý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to som sa potom trafil na prvý krát... ;)

Je pravda, že to čo teraz v Peugeote vydávajú za origo kľúče sú običajné shity. 207mu mám 4mesiace a ten kľúč je vyvaklaný a radšej ho ani moc neotváram/nezavieram. Pri otváraní nádrže mám niekedy strach aby sa mi nerozletel... :bojim

Na 1007me je ten kľúč úplne inej konštrukcie. Plast je oveľa pevnejší a vyskakovací mechanizmus nemá ani najmenšiu vôľu... a to má ten kľúčik 6 rokov... :o:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...