Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

French b*tch 206 S16 by Marek


Marek.206

Recommended Posts

nemam ju tu ale neni sa čím chváliť. Ked som ho kupil pred dvomi rokmi bol Pug parádny no teraz si parkovanie na sídlisku vybralo svoju daň. čím ďakujem všetkým milovaným susedom. Ale je to jediná pololavostrieborná 206 s BS značkami v LV :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heh Levice sa tu zbiehajú :D ale keď tak pozerám tak ten môj prdík pod kapotou je najslabší :roker

Janny: Nájdem tu na fóre tvoj Peugeot? :)

Inak, LEVICKÍ PEUGEOŤÁCI, nechystáte sa na ten Race & Tuning Day do Tekovského Hrádku 30.6.???

Tak neviem ako vy, ale ja sa teda chystám, :D bol som aj minule vyskúšať šprint a slalom :D ale teraz bude len šprint...na slalom nevhodný povrch :( Tak čo ide sa šprintovať ??? Môžme si ich tam vyskúšať :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemam ju tu ale neni sa čím chváliť. Ked som ho kupil pred dvomi rokmi bol Pug parádny no teraz si parkovanie na sídlisku vybralo svoju daň. čím ďakujem všetkým milovaným susedom. Ale je to jediná pololavostrieborná 206 s BS značkami v LV :D

Ale čo by si sa nemal čím chváliť :) Rád by som si ho pozrel, aby som vedel, keď pôjdeš okolo :D A o daniach z parkovania mi ani nehovor. To proste netreba riešiť ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heh Levice sa tu zbiehajú :D ale keď tak pozerám tak ten môj prdík pod kapotou je najslabší :roker

Janny: Nájdem tu na fóre tvoj Peugeot? :)

Inak, LEVICKÍ PEUGEOŤÁCI, nechystáte sa na ten Race & Tuning Day do Tekovského Hrádku 30.6.???

Tak neviem ako vy, ale ja sa teda chystám, :D bol som aj minule vyskúšať šprint a slalom :D ale teraz bude len šprint...na slalom nevhodný povrch :( Tak čo ide sa šprintovať ??? Môžme si ich tam vyskúšať :super

Rád by som sa tam prišiel kuknúť. A na šprint sa možno dám nahovoriť, uvidím :D Ale mám tam ešte zimáky nahodené, takže to nebude ktovie čo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...