Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pomóóóc nejde naštartovať


janik6163

Recommended Posts

Nemám momentálne prístup k druhej baterke.BSI uspáva veškerú elektroniku po určitom čase nie?Zamknuté auto a spotreba 2,5A.Dosť veľa.Štarter točí podľa mňa normálne.Niečo skratuje baterku,tá sa vybíja a potom to nevládze naštartovať.Z nabíjačky baterka chytila hneď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kod chyby P0215

Ovládání napájecího relé : Zkrat na kostru nebo zkrat na plus pól nebo prerušený obvod

Ale to ti dia asi ukazala :myslim:papa

Čau,čau ty aj žiješ?

No ukázala.Od rána sa trápim s autom.Do práce som sa nedostal.

Niečo mi papká baterku a potom nemôžem naštartovať.

Som už s toho zúfalý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Štartujem znova,chytilo horko ťažko.Nakoniec vyhodilo hlášku červený volant s výkričníkom a červený stop.

Keď je slabá baterka vyhadzuje všelijaké chybové hlášky, osobne mi vyhodilo aj vodu v palivovom filtri a j poruchu serva ako aj tebe po výmene baterky všetko OK.

Neskratuje ti niektorý článok alebo ako sa tomu hovorí v baterke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Štartujem znova,chytilo horko ťažko.Nakoniec vyhodilo hlášku červený volant s výkričníkom a červený stop.

Keď je slabá baterka vyhadzuje všelijaké chybové hlášky, osobne mi vyhodilo aj vodu v palivovom filtri a j poruchu serva ako aj tebe po výmene baterky všetko OK.

Neskratuje ti niektorý článok alebo ako sa tomu hovorí v baterke.

Pekne ťa zdravím.Baterka bude asi KO.No do toho KO ju dostalo niečo s 2,5A odberom.Tak som teraz trochu laboroval a baterka bola nabitá no nie kvalitne.Otvoril som poistkovu v motore a odpojil poistku č1.Odmeral spotrebu začiatok 1,5A potom to kleslo na 0,7A a potom na 0,05A.Poistku vratil naspäť a potukali relátka a teraz všetko zapojené a spotreba 1,5A do 0,05A.Už to nežere 2,5A zavretým a odstaveným autom.Baterka na NAB.Asi nemám dobrú nabíjačku.Mám jednu rozobratú a prerábam ju na automatiku zn.Bosh.A tá nová z Lídla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Ahojte, mám otázku ohľadom nabíjania batérie ... v aute mám 6 ročnú pôvodnú baterku, auto štartuje bez problémov, občas mi to však hádže auto pri zapnutých interiérových svetlách do ECONOMY MODE, čiže baterka je už v dôchodku:-) Chcel by som ju dobiť, ale neviem ako? Viem, že sa niekde majú pootvoriť vrchnáčiky a mala by sa aj odpojiť. Vrchnáčiky nevidím, lebo sú zakryté a odpojiť sa bojím, aby sa náhodou niečo nezakódovalo. Ako to mám spraviť?

Ďakujem:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, mám otázku ohľadom nabíjania batérie ... v aute mám 6 ročnú pôvodnú baterku, auto štartuje bez problémov, občas mi to však hádže auto pri zapnutých interiérových svetlách do ECONOMY MODE, čiže baterka je už v dôchodku:-) Chcel by som ju dobiť, ale neviem ako? Viem, že sa niekde majú pootvoriť vrchnáčiky a mala by sa aj odpojiť. Vrchnáčiky nevidím, lebo sú zakryté a odpojiť sa bojím, aby sa náhodou niečo nezakódovalo. Ako to mám spraviť?

Ďakujem:)

Kludne to odpoj.Najprv otvor kapotu,zavri auto,počkaj chvílu a odpoj baterku.Zabuchni kapotu.Daj pozor ak máš superuzamykanie tak ho pri zatváraní nepouži.Ináč neotvoríš auto klúčom.Nezakóduje sa nič,neboj.

Baterka už môže biť slabšia,a ktomu zima.Economic mode je na ochranu baterie,aby si mohol naštartovať.

[upravil dne 9/12/12 16:19 od janik6163]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...