Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Roman Bazi - 307 SW 2.0 LPG


Roman Bazi

Recommended Posts

Tož odhlučnění kapoty hotovo. Měl jsem strach, že se lepidlo, které je na druhé straně desky, bude odlepovat, ale drží skvěle. Pro jistotu jsem to pojistil několika Peugeot-čepy. Šlo to moc pěkně, žádné nadávky, žádné rozčilování.:D:roker

post-36748-14109625408611_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tom - no říkali:papa, a já nevěřil:mad:. Na motor to nespadne určitě. Utlumilo to takové to cvrlikání a vysoké tóny, a motor si jen tak brumlá. Je tižší, ale já tam ještě nemám odhlučnění mezi motorem a kabinou, tak je motor ještě slyšet. Měl jsem v plánu před a po odhlučnění změřit decibely, ale zapoměl jsem na to. Teď mě to mrzí.

Cinicman - snažil jsem se, aby to bylo co nejlepší.

[upravil dne 5/7/12 14:31 od Roman Bazi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem připraven Chemoprén, kvůli lepšímu přilepení, ale nemusel jsem ho použít. Vzal jsem kousek té desky a přilepil na spodek kapoty. Po chvilce jsem to zkusil odlepit, a na kapotě zůstal materiál, který se utrhnul, lepidlo zůstalo přilepené na kapotě. Takže sundat to, jde docela těžko.

Na fotce zbytek materiálu s lepidlem po odlepení.

post-36748-14109625409755_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velice pěkné autíčko,gratulace k němu a ať ti jezdí k plné spokojenosti:papa

Mám úplně stejné letní pneu jako ty, jak se na nich cítíš při jízdě, já jsem s nimi zatím nadmíru spokojený (najeto 8000 km)

A jinak tvé úpravy na autě - palec nahoru !! to koukám:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky

No, ty nejdůležitější ůpravy mě teprve čekají, ale postupně dělám na více věcech. Potřeboval bych už dodělat vyrovnání podlahy pro přespání, ale pořád nemám domyšleno to vypodložení.

S Barumkama jsem moc spokojen, jsou tiché, pěkně drží, a i na vodě jsou dobré. Mám na nich zatím najeto asi 6000km.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož jsem dnes rozdělal kapličku pal. počítače, protože jsem na ní při vysokých teplotách nic neviděl. Vydělal jsem žárovky a zjistil, že tam jsou 1.2W. Tady na fóru jsem se dočetl, že tam patří 2W. Ty jsem nesehnal, tak jsem koupil 2.2W, snad to nebude vadit. Zítra odpoledne uvidím, jestli to pomohlo.

Cinicman- slíbil jsem Ti, že sem dám fotky, jak jsem postupoval při lepení odhlučnění, tak se to pokusim co nejdříve splnit:papa. A nebo by Ti to stačilo v sekci Udělej si sám?

A taky už mě šlape tempomat. Vítek ho rozběhal. Rychlost mě BSI nedokáže zobrazit, ale jinak je to super.

Propásl jsem 125000 km.

post-36748-14109625554128_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vraj vymena displeja, ibaze netusim na akom je tato vada odstranena...som si zvykol, ze na tom displeji v lete nic nevidet...ako som pisal vyssie, LEDky trochu pomohli-neprehreje sa tak rychlo...niekto tu na fore skusal peltierov clanok na ochladzovanie displeja na 607, ale ci to dotiahol do konca uz neviem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tož nějaké novinky. Před časem jsem měnil olej a všechny tři filtry. Vyměnil jsem klubovou samolepku na kapotě tak, aby lev byl po směru, takhle je to správně. A teď jsem oddělal podložky pod spzetky. Vypadá to moc pěkně, mám to přinýtované a časem nýty ještě zatřu bílou barvou. Do konce léta chci ještě natřít spodek a vystříkat dutiny. A mezi tím snad pokročím v nějakých těch úpravách.

A taky se budu muset trošku věnovat 306ce, páč se bude prodávat.

post-36748-14109626317412_thumb.jpg

[upravil dne 18/8/12 21:09 od Roman Bazi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...