Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

automatické spuštění klimy po startu


Dave_GTI

Recommended Posts

Nevíte, jestli se dá nějak deaktivovat automatické spuštění klimatizace po nastartování?

Jde mi o to, aby když nastartuji, tak abych nemusel zase nastavovat teplotu a vypínat klimu.

Díky

OPRAVENO - vadný ovládací panel :roker

[upravil dne 7.10.12 18:46 od Dave_GTI]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se mi zapíná při startu sama v závislosti na venkovní teplotě;-) je to nepříjemné a taky bych uvítal kdyby teplota a klima zůstala nastavena tak jak byla před vypnutím. Člověk do toho musí pořád rýpat:( Jo a ještě mě začíná štvát pípání při vypnutém motoru a otevřených dveří. Abych jakože nezapomněl na klíček. Může mi někdo vysvětlit proč to pípá tak dlouho? Nejradši bych to pípání deaktivoval...když se člověk na to zaměří je to o nervy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je opruz. Nechápem prečo je to na 206ke takto nastavené. Možno sa niekto vyjadrí, kto má dia prelúskanú, či sa to dá vypnúť/obísť... :bojim

To pípanie kľúča je ešte v pohode... horšie je keď si v novších autách hodí človek niečo ťažšie na sedadlo spolujazdca a začnú mu pípať pásy... :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dave_GTI: teplota by se měla určitě pamatovat, tam máš něco špatně. Napiš rok výroby, regulace by si měla pamatovat až do odpojení baterky.

Že se klima sama zapne, s tím asi nejde nic dělat - i když - možná se to upraví, až najdeš příčinu té samovolné změny teploty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli někdo máte automatickou klimu a nemux, tak napište, jestli si pamatuje nastavenou teplotu.

Měl jsem 406 z roku 97, tedy nemux a teplotu si pamatovala, takže asi je tam nějaký \"paměťový\" napájecí kabel od baterky. Zapomněla nastavenou teplotu až po odpojení baterky, Takže soudím, že v 206 je to obdobné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...