Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Loketní opěrka, zrcátko řidiče a další "vady"


xbalu

Recommended Posts

Park.senzory by měl řešit nový software 2.2 myslím tím rychlost nabíhání . Řeší ještě další věci - jiný seznam stanic a jiné ovládání kolečkem na volantu

a další , sice drobnosti , ale aspoň něco.

Možná mi ho v pondělí přehrají , tak dám vědět jestli je to lepší . Novější auta ho musí mít už nahraný .

[upravil dne 13/7/12 19:57 od Danilo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4. posilovač řízení

Zdraví jsem tady prvně co něco píšu tak se předem omlouvám za nějaké to překliknutí.

Mám poznámku k tomu posilovači řízení jak se jakoby zadrhává.

Vypozoroval jsem že to dělá když auto stojí tak se el. motor čerpadla vypne a po pohnutí volantu se zapne to je to zadrhnutí , motor čerpadla se také spustí cca při překročení 30km/hod myslím si že je to vlastnost kvůli úspoře energie.

508sw 2.0 HDI 120 kW aktive

[upravil dne 17/7/12 15:22 od Multiplex406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Multiplex406: Nojo, ale jak to, že to dělá jen někdy a jen u některých vozů? Kolegové 508máci to tady zatím nepozorovali a na 407 mi to taky nedělalo :myslim.

BTW.: nemůže to souviset s motorizací? mám taky tu silnější 2.0HDi jestli to nedělá jen u tohoto typu motoru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou 407 souhlasím dnes jsem to zkoušel u kamaráda p407 2.0 benzín a motor serva běží pořád.

Ještě dnes jsem pozoroval svou 508 s otevřenou kapotou - nastartováno pohnu s volantem 5mm rozběhlo se čerpadlo a během 5 vteřin bez reakce na volant zase stojí je to slyšet.

Otázka je také že někdo může být méně citlivý na takové věci a nevšimne si toho viz. třeba moje manželka i když ji na to upozorním na co si má dávat pozor.

No mám známé v servisu v Plzni tak tam mají manažeři 3 předváděčky, kde by to šlo zkusit a dal bych vědět.

Jinak od Plzeňského servisu obloukem pryč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4. posilovač řízení

Zdraví jsem tady prvně co něco píšu tak se předem omlouvám za nějaké to překliknutí.

Mám poznámku k tomu posilovači řízení jak se jakoby zadrhává.

Vypozoroval jsem že to dělá když auto stojí tak se el. motor čerpadla vypne a po pohnutí volantu se zapne to je to zadrhnutí , motor čerpadla se také spustí cca při překročení 30km/hod myslím si že je to vlastnost kvůli úspoře energie.

508sw 2.0 HDI 120 kW aktive

[upravil dne 17/7/12 15:22 od Multiplex406]

Tiez som si to vsimol ako keby sa mi zasekol volant (citim tam taky odpor, ktory pretlacim) a ide to dalej ok.

Co sa tyka laktovej opierky...dnes som si vsimol ked som siel z kopca bez plynu a skor ako mi prevodovka podradila na nizsi stupen tak sa mi ozvala dost neprijemna rezonancia a zistil som ze je to z laktovej opierky-tzn. ked na nej mate polozeny laket tak je to OK, avsak staci po nej jemne poklepat a je pocut take vrzganie...kludne vyskusajte...(mam ju nastavenu uplne vpredu)

Tak problem odstraneny... dana rezonancia sa prejavovala chvenim tlacidla, ktorym sa otvara laktova opierka...stacilo vlepit pri zatlaceni tlacidla kusok izolacky... povodna uprava (podlepenie opierky molitanom) nebola moc ucinna...

[Edited on 31.7.2012 21:16 by PeugeotHDi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dalsia vec co ma zaskocila...stierace od rychlosti 0 do 100km/h stieraju potichu a rovnomerne...pri vyssich rychlostiach vplyvom odporu vzduchu spodna cast stieraca odskakuje od skla a vydava to neprijemny zvuk...:grr.. je to hlavne vidiet a pocut, ked stierace pustim a idu smerom hore...

Vsimol si to uz niekto? Pozor treba ist aspon 130km/h a viac za dazda...

Som si spomenul, moj otec kedysi hooodne davno mal na Skode 100 take kridelka na stieracoch a to by veru pomohlo...

[Edited on 27.7.2012 10:01 by PeugeotHDi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 1 měsíc později...
Je to blbě vidět, ale podle toho popisu to sedí na tu 18... akorát potřebuju vědět koliko to stojí a jak to objednat... Je to po levé i pravé straně viz obrázek... já tam mám jen ten držák na mince a potřebuju čudlíky :)

Jinak ta loketní opěrka se mi posouvá dopředu a dozadu, ne vždy, nějaký odpor to klade, ale stane se mi, že si to posouvám... s otvíráním jsem problém nezaznamenal :)

S tím posilovačem, nedělá to pořád a není to nijak výrazné (dá se na to zvyknout) jen by mě zajímalo, jesli to dělá i někomu jinému... prostě zvýšený odpor před prvním pootočením a pak celou cestu ok...

To zrcátko řidiče mě štve asi nejvíce... na zbytek se dá zvyknout...[/rquote

Potvrzuji stejny problém s posilovacem,úplne to same:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Zdravim vsetkych.
 
Touto cestou sa vam chcem predstavit a zaroven hned poprosit o radu.
Som novym majitelom cca 2,5 rocneho Peugeotu 508 GT, 2,2 liter, 150 kW, 6/2013.
Auto je velmi zachovale, este v zaruke, 69 000 km, predchadzajuceho majitela poznam osobne ( moj sef:-)...) ale ma jednu chybicku krasy...
Na stredovom panely mam olupany chrom na pochromovanej liste okolo riadacej paky a stredovych ovladacoch. Vid foto.
Viete mi poradit kde sa to da kupit a ci sa to da lahko vymenit? Ci budem musiet behnut do peugeotu.? Resp, riesil to niekto z vas ?
 

 

Dakujem.

post-54469-0-35728900-1456211919_thumb.p

Upraveno uživatelem Johny82
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuto okrasnou "chomovou" plastovou lištu jsem taky měnil, odloupla se mi barva přesně jako tobě, udělal jsem to tak, že jsem koupil na allegro.pl z bouračky celý plast (nebyl na verzi a at, proto mi tam nesedl celý) za cca.1000 kč, sundal můj plast, vycvakl špatnou chromovou lištu a dal z koupené lištu, nyní to vypadá jak nové ;-)

 

za ten nový plat chtěli v peugeotu asi kolem 4000, coč mi přišlo kvůli tý liště dost

 

myslím, že peugeot se bude cukat ale napiš, jak to dopadlo, zajímá mě jejich přístup, u mě byl vždycky vrámci reklamce v záruce docela na nic a to jsem byl ve všech aut. pražských servisech, všude stejný, federal cars chodov asi nejhorší

Upraveno uživatelem j.kuntos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim.

Dnes som bol v Peugeote v NZ. Tento nahradny diel sme vo vykresoch ani nenasli. Technik si to nafotil a vraj to prezisti. Tak uvidim...

Riesili sme aj ten nestastny soferov ostrekovac. Objednaju aj ten.

Boli velmi ochotni tak zatial sa na pristup nemozem stazovat.

Dam potom vediet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Takze na piatok mam slubenu vymenu tej chromovej listy a aj prednych ostrekovacov v ramci zaruky.

Je to nakoniec ta stvorka na obrazku (aspon dufame...)

Zatial jednanie výborné, fakt ochota bez problemov.

post-54469-0-42365900-1457378335_thumb.p

Upraveno uživatelem Johny82
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim. Dnes mi vymenili v servise v NZ tu krytku z klavirnej ciernej( cislo 4 na obrazku), ktorej sucastou bola ta pochromovana lista. Tiez mi vymenili ostrekovace za pramienkove a zadne odrazko ( bolo prasknute). Okrem odrazka vsetko v ramci zaruky a maximalna spokojnost. Fakt boli velmi mili a ochotni.

Inak pre zaujimavost ta krytka stoji 140 eur iba material + robota..Za zadne odrazko som platil 36 eur.

Upraveno uživatelem Johny82
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...