Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

auto při jízdě chcípne, nefouká klimatizace


DominikaF

Recommended Posts

Zdravím, mám dotaz :

1/ v poslední době se mi při jízdě stane, že auto se oklepe, klesnou otáčky a chcípne, jak když se dusí - když se ale nedám a pořádně ztlačím plyn, tak vyletí jak raketa, a tohle se opakuje než zaparkuji. Všimla jsem si, že to dělá hodně, když mi stoupne teplota - na palubce, když se to blíží k 90.

2/ nefouká mi klimatizace - ani se to nehne...

na diagnostice to neukázalo jediný problém. Poradíte mi ? Děkuji Dominika

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle nicku soudím, že pisatelem je žena.

Protože už jsem se mockrát namáhal s popisem opravy zbytečně, začnu jinak:

Rozhodni se, jestli jsi schopna sama měřit voltmetrem a měřit tlak v klimatizaci, jinak navštiv servis.

Takže bych rady převedl na téma \"který servis\".

Blízko Prahy je např. PP205, anebo bývalý Vašenda. Pražáci laskavě upřesní kontakty.

Pro info: klima - ani se nehne - tedy nefouká ventilátor - závada v: pojistky, motor, řídící jednotka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja jen upresnim, co asi uz jsme zkouseli merit a diagnostikovat:

k te chybe v motoru, pred zimou byla v ECU motoru ulozena chyba P1327 s nazvem Detekce faze integrovana v zapalovani, chyba vymazana, nyni se na diagnostice neukazala, ale auto stejne od te doby blblo (tipuju zapalovaci rampu, ale musela by se vyzkouset nova nebo jina)

ke kabinovemu ventilatoru, promerena pojistkova skrinka v motoru, zkusebne vymenen jiny overeny a funkcni panel klimatizace, vymeneny vykonnove tranzistory na regulaci na ventilatoru. Na primo na 12V ventilator bezi, ale ve svazku od panelu klimatizace na minusovem dratu k motoru nelze nic namerit (tipuju, ze krome vykonnovych tranzistoru odesly na tom regulatoru na vetraku jeste nejake dalsi soucastky, takze asi jedine vyzkouset jeste jiny ventilator)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...