Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

2.0 HDi nestartuje (Citroen Evasion, P 806) - čerpadlo?


lumajr

Recommended Posts

Ahoj, sice nemám Peugeot, ale skoro jo: mám problém s mým EVASIONem 2.0 HDI rv 99 - najednou přestal startovat, musel jsem se nechat odtáhnout :( Točí, občas jakoby jednou bafne, ale pak zase nic. Mám pocit, že se nečerpá nafta z nádrže, můžete mi poradit, jak vyndat čerpadlo - kde je a jak k němu? Díky moc za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám pocit, že čerpadlo nevrčí, když sepnu klíček. Odpojil jsem hadičky do filtru a ani při startování tam nafta nejde. Jak se dostanu k tomu palivovýmu čerpadlu - tam není přístup zhora někde z auta, to se musí vyndat nádrž?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten bezpečnostní červenej spínač je OK, nevyskočil, takže tím to asi není. Zkoušel jsem opět startovat a je to stále stejné - jednou jakoby chtěl chytnout a pak již ne. Ten filtr by měl být OK, byl měněný nedávno, ale vůbec do něj nejde nafta, z hadiček nic nestříká, ani když se odpojí a startuje se. Už moc nevím, čím jiným než tím čerpadlem by to mohlo být .. nějaký nápad?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...