Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zlaťucha =)


Agia

Recommended Posts

Tak jsem se konečně odhodlala a představuji vám svojeho Zlaťuchu.

Parametry: 1.6 16V, 80 kW, r.v. 2004

Jeho příběh:

Za jeho mladých let brázdil silnice v Belgii, těžko říct, s jakým jménem, ale rozhodně s ženou za volantem a dítkem vzadu (odvozeno od samolepky Mickey Mouse v boční kapse a umatlanýho zadního skla). První tři roky servisován v autorizovaném servisu, tedy první tři roky stav tachometru garantován. Dál? Těžko říct, každopádně když mi přistál jako nabídka na nové auto v mailu, pyšnil se číslem okolo 90 000 km. Dle prvních tří let to vypadá, že km sedí (i podle stavu řemenu atd.). Na podzim 2011 tedy už byl v ČR, ale ještě to vypadalo, že Zlaťucha nebude. Původně jsem měla v merku Suzuki Swift, protože jsem francouzům moc nedůvěřovala a jak já, tak sponzor jsme měli jistý požadavky.:) Ovšem na jaře už mi stál před domem a od tý doby jsem se ho nepustila a nedám na něj dopustit. Jméno bylo jasný, ale je to opravdu TEN Zlaťucha, udělat z něj holku sem si nedovolila.:D

Úpravy neplánuju, mě musí hlavně dovézt, nezlobit mě, musíme si navzájem dělat radost a vycházet vstříc a bude to ideální.:)

Možnáááá dostane výhledově na léto alu kola.

Poškození: Odhalili jsme pravý blatník, světlo a kapotu (ta evidentně původně stříbrná), dveře u řidiče lehce jiný odstín. Nic hroznýho, jsem spokojená.:super

Interiér a výbava: Předek v elektrice, zadek švihadla (vzadu nejezdim, takže to mě nezajímá :D), sedačky a čalounění šedej semiš nebo jak bych to nazvala, občas někde \"imitace dřeva\", automatická klima, dešťovej senzor a automatické zapínání světel (v ČR nevyužitelný, ale což :D). Co se týče repro, něco tam je a opět spokojenost.;)

149752_3780354782666_1547904075_n.jpg

[upravil dne 5/6/12 17:39 od Agia]

[upravil dne 5/6/12 17:40 od Agia]

[upravil dne 6/6/12 22:22 od Agia]

[upravil dne 8/6/12 13:31 od Agia]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavá barva, moc jsem jich zlatých 307mičáků neviděl. Tak ať Pežotka slouží.

Ještě k tomu zakládání vlákna jak tu Gabriel naznačil - už to taky dávám dohromady, fotky už mám, text už taky, tak je asi zítra založím, jestli bude čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavá barva, moc jsem jich zlatých 307mičáků neviděl. Tak ať Pežotka slouží.

Ještě k tomu zakládání vlákna jak tu Gabriel naznačil - už to taky dávám dohromady, fotky už mám, text už taky, tak je asi zítra založím, jestli bude čas.

Díky, sem za ní ráda, moc jich nevídám a já ráda něco trošku divnýho.:D Mazda měla tolik divnejch věcí, že mě to až těšilo.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...