Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zlaťucha =)


Agia

Recommended Posts

negrbob: Ani nápad.:D Tyhle jsou menší, ale hrajou daleko líp.:) Takže spíš přilepim tu mřížku na fest a nazdar bazar, stejně se tam přes ní neleze.:P

00steve00: Já mam prozatim vepředu malý Helixy a vzadu ovály a spokojenost, ještě přemejšlim, jestli nevyužiju i ten prostor v zadních dveřích, ale asi to neni potřeba.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak trošku opožděně kvůli účasti na srazu, ale tady je repro. Foceno mobilem, pardon.;) Plato se trochu prohýbá, ale žádnej problém. Kdo byl na Kokoříně, zahlíd to možná i otevřený, tak může potvrdit.:)

http://www.agiairini.cz/wp-content/uploads/2012/06/IMAG0424.jpg

[upravil dne 18/6/12 00:21 od Agia]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:bojim můj názor

Na co přesně? Mě se ta samolepka prostě jinam na 307 nehodí, obzvlášť na zlatou. Čumák je samá \"vlnovka\" a na zadku se mi to nelíbí kvůli tvaru samolepky. Tohle ničemu nevadí a je to nenásilný.:roker Polep na zadní sklo se dělá jen v bílý a velkej, to bych toho moc neviděla jak se znám a vymejšlet něco special, to se mi nechce.:P Navíc nejsem fanda samolepek zvenku na autě.:)

[upravil dne 21/6/12 10:25 od Agia]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Agia: když už bych to tam dal, tak vodorovně, tahle je to tam je, jak když ti ujela ruka, pláclý pomalu přes celý sklo...ale v pohodě, když se to líbí tobě, tak mně neřeš ;) ...hledal jsem tu někde přesně tu fotku, co sem dal kolega Roman Bazi, takhle to chci já, ale černou variantu a lva po směru jízdy...ještě jsem uvažoval před zrcátko na dveře pod okno

to Roman: máš nové světla? vypadaj jak nový, žádná zašlost, asi to bylo garážovaný ne?...mám 2002 a světla jsem musel brát papírem brusným a leštidlem Tempo-vým

[upravil dne 22/6/12 06:04 od milhaus]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to ve středu toho okýnka, naopak dát to tam rovně, bude to jak pěst na oko.:) Nad lvem po směru jsem taky uvažovala, ale to by se zas Peugeot Club čet divně opačně, takže sem zvolila tuhle variantu. Kde i ten hořejšek samolepky kopíruje zakřivení toho okýnka.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...