Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mimoúrovňová křižovatka u Letňan je hotová ... ale


Ferry

Recommended Posts

http://praha.idnes.cz/nova-mimourovnova-krizovatka-kbelska-veselska-v-praze-pgy-/praha-zpravy.aspx?c=A120531_1786233_praha-zpravy_sfo

sice super zprava, udelali to pekne, jenom se ptam, proc sakra dali hned na sjezd z D8 znacku konec silnice pro motorova vozidla?

A jelikoz za Zdibama je na D8 cedule oznacujici zacatek obce Praha, od tohoto bodu timto konci 80km/h a je tam normalne 50

Na cele trase od tohoto bodu az k MUK s Cakovickou ulici zmizely vsechny cedule s omezenim rychlosti na 80. Uz jenom chybi nenapadny policista za sloupem s laserem :( nebo snad radeji osadit usekovku? (no s tou mozna pockaji, az bude zavedena presumce viny za rizeni vozidla, to pak bude panecku sypat)

Jel jsem tam dnes jako jediny 50 (no asi 55 tachometrovych na tempomat, abych moc nezdrzoval :aut ), nikdo si zmeny v dopravnim znaceni nevsiml (nebo nechtel vsimnout?), upozorneni na zmenu taky zadne (ze by priprava rejzoviste MP a PaCHu?)

a ja se ptam slovy klasika, co s tim, co s tim ted muzem delat ? Hmm, asi to tak nechame :nevim

no nic, muselo to ven :blablabla

[upravil dne 4/6/12 23:18 od Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoj. Dobrý postřeh. Jezdím tudy ve dne v noci ( v zimě v létě :) ), ale toto jsem nepostřehl. Jediné vysvětlení je, že to celé ještě není hotové ( chybí značky, někde i pruhy a na nájezdu Kbelská - Liberecká i kus obrubníku ). Pokud tam šoupnou opravdu tu padesátku, tak vzteky puknu. Toto jsou do nebe volající zbytečnosti:grr Napadá mě napsat email třeba na Magistrát Hlavního města Prahy a optat se jak to tam je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaj, dneska ráno jsem jí valil jako vždy do práce a napojil jsem se od Ďáblic směrem dolů k Bulovce - tam už teda taky není 80tka? Nebo to platí jen pro ten nový úsek???

Jako nevšimnul jsem si žádný změny a všichni jsme jeli tak nějak nastejno:aut:D (tak v tom alespoň nebudu sám:roll)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...